r_dakheli sp_dakheli
به‌روز شده در: ۰۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۳
l_dakheli
کد خبر: 100047
2016 April 04 - ۱۳:۲۰ - ۱۶ فروردين ۱۳۹۵ تاریخ انتشار:
رهیاب منتشر کرد؛
دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در خوزستان در 6 حوزه اصلی با حضور همه طیف‌های سیاسی برگزار می‌شود.

نخستین مرحله انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۱۳ حوزه اصلی و ۱۴ حوزه فرعی خوزستان برگزار شد که در نتیجه ۱۰منتخب مردم خوزستان مشخص شدند. «۷نامزد اصولگرا، و ۳ نامزد مستقل در دور نخست انتخابات مجلس در خوزستان به مجلس راه یافتند و ۶ کاندیدای اصلاح طلب، ۷ کاندیدای اصولگرا و ۳ کاندیدای مستقل به دور دوم راه پیدا کردند.

براین اساس مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه انتخابیه اهواز، آبادان، ایذه، بهبهان، مسجدسلیمان و ماهشهر برگار می‌شود. در این مرحله کسانی می‌توانند در یک حوزه رأی دهند که در مرحله نخست در‌‌‌ همان حوزه‌ انتخابیه رأی داده باشند. همچنین کسانی که در مرحله اول رأی نداده باشند می‌توانند در انتخابات شرکت کنند.

برای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی تعرفه جدید چاپ می‌شود و تعرفه‌های مرحله اول به هیچ عنوان برای مرحله دوم قابل استفاده نیست. احکام مرحله دوم از جمله مربوط به تبلیغات همانند مرحله اول خواهد بود یعنی نامزد‌ها یک هفته فرصت تبلیغات خواهند داشت و ۲۴ ساعت قبل از رأی‌گیری این فرصت به پایان می‌رسد.

مرحله دوم انتخابات در ۶ حوزه اصلی خوزستان

حوزه انتخابیه اهواز: انتخابات بین همایون یوسفی (اصلاح‌طلب)، جواد کاظم‌نسب (اصلاح‌طلب)، علی ساری (اصلاح‌طلب)، سید شریف حسینی (مستقل)، شکرخدا موسوی (اصولگرا)، شبیب جویجری (اصولگرا) به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه آبادان: انتخابات برای تعیین نفر سوم بین غلامرضا شرفی (اصولگرا) و محمد مولوی (اصولگرا) به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه ایذه و باغ‌ملک: انتخابات بین سیدهادی طباطبایی (اصولگرا) و هدایت‌الله خادمی (مستقل) به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه بهبهان: انتخابات بین محمودرضا ضرغامی (اصلاح‌طلب) و حبیب‌الله کشت‌زر (مستقل) به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا: انتخابات بین علی عسگر ظاهری (مستقل) و علیرضا ورناصری (اصولگرا) به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه: انتخابات بین حبیب آغاجری (اصولگرا) و گل‌مرادی (مستقل) به دور دوم کشیده شد.

سید راضی نوری، عباس پاپی‌زاده بالنگان، سهراب گیلانی، مجید ناصری‌نژاد، قاسم ساعدی، عبدالله سامری، فریدون حسنوند، عامر کعبی و جلیل مختار و اقبال محمدیان از حوزه‌های انتخابیه شوش، دزفول، شوش‌تر، شادگان، دشت آزادگان، خرمشهر، اندیمشک، آبادان و رامهرمز به دهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
https://telegram.me/rahyabnews_channel
r_sar_karikator
نظر شما
l_rsar1
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
https://telegram.me/rahyabnews_channel
br_box_ltab
bl_box_ltab
https://telegram.me/rahyabnews_channel
br_box_ltab
bl_box_ltab
https://telegram.me/rahyabnews_channel