r_dakheli sp_dakheli
به‌روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۴
l_dakheli
کد خبر: 114018
2016 August 27 - ۱۵:۴۷ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۵ تاریخ انتشار:
رقابت های کشتی فرنگی جوانان باشگاه های خوزستان با قهرمانی تیم هیات اندیمشک به پایان رسید.
به گزارش رهیاب به نقل از اندیمشک جوان؛ رقابتهای کشتی فرنگی جوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان گرامیداشت هفته دولت با قهرمانی بلامنازع هیئت کشتی اندیمشک (الف) و کسب ۷۷ امتیاز در خانه کشتی شماره یک اهواز به پایان رسید .

بنابراین گزارش این مسابقات که با حضور ۱۱۲ کشتی گیر از ۱۲ شهرستان از روز گذشته (۴ شهریورماه) آغاز گردید بود ، تیم های شوش دانیال نبی ع (الف) و هیئت کشتی اهواز (الف)با کسب ۳۸ امتیاز مشترکاٌ مقام دوم و نایب قهرمانی را به خود اختصاص دادند .
بر همین اساس و با اعلام کمیته برگزاری و برابر جدول رقابتها حسن شهیرمهد از اندیمشک عنوان فنی ترین کشتی گیر را بدست آورد .
ضمن اینکه کمیته مربیان نیز فرزاد ایمانعلی زاده را بعنوان مربی نمونه این دوره از مسابقات معرفی و با اهداء هدیه ای از زحمات این مربی عزیز بعنوان نماینده کلیه مربیان تقدیر و تشکرنمود .
حسن شهیرمهد از اندیمشک نیز به عنوان فنی ترین کشتی گیر این رقابت ها انتخاب شد.
فرزاد ایمانعلی زاده نیز به عنوان مربی نمونه این دوره از مسابقات معرفی شد.

رده بندی انفرادی اوزان هشتگانه :

۵۰ کیلوگرم:
۱-علی یاری زاده (اندیمشک الف) ۲- دانیال اعتمادی فر (شوش دانیال نبی ع)۳-مهرگان جهانگیری(اندیمشک ج) و محمد حسینوند پناهی(دزفول).

۵۵ کیلوگرم :
۱-پویا ناصرپور (اندیمشک الف)۲-وحید هیکی (اندیمشک ج) ۳-محسن مدهنی(اندیمشک) عباس چنانی (شوش دانیال نبی ع الف) .

۶۰ کیلوگرم:
۱-حامد تاب (بهبهان الف)۲-بهنام عبدولی(اندیمشک الف)۳-مرتضی عبدولی(اندیمشک ب)علی محمدی(اهواز).

۶۶ کیلوگرم:
۱-حسین اسدی (ایذه الف)۲-عباس قایدی(اهواز الف)۳-احمد خرسائی پور(اندیمشک)امین کاویانی نژاد(اندیمشک الف).

۷۴ کیلوگرم:
۱-محمد شربی نیازی (اندیمشک الف)۲-فردین عبدولی (اندیمشک)۳-سیداحسان موسوی (ایذه الف)و محمد پورادیب (اندیمشک).

۸۴ کیلوگرم:
۱-حسین شیرمهد (اندیمشک الف)۲-مهران سعادتی فر(اندیمشک) ۳-حمیدرضا صارم (ایذه الف)و محمد فلاح (اندیمشک ب) .

۹۶ کیلوگرم :
۱-سهیل کهنسال (اندیمشک الف)۲-امیرمحمد حیدری(شوش دانیال نبی ع)۳-جواد قاسمی(اهواز ب) و نامدار اسدی (آبادان) .

۱۲۰ کیلوگرم :
۱-میلاد عبدولی (اندیمشک الف)۲-علی پارسا (اهواز الف)۳-علی کاظمی فر(امیدیه) و علی یزدانی (آبادان).

رده بندی تیمی مسابقات :

۱- هیئت کشتی اندیمشک (الف) با ۷۷ امتیاز مقام اول .

۲- هیئت کشتی شوش دانیال نبی ع (الف) و هیئت کشتی اهواز (الف) مشترکاٌ با ۳۸ امتیاز مقام دوم .

۴- هیئت کشتی ایذه (الف) با ۳۳ امتیاز مقام چهارم .

۵-هیئت کشتی اندیمشک (ب) با ۲۸ امتیاز مقام پنجم .

۶- هیئت کشتی بهبهان (ب) ۲۳ امتیاز مقام ششم .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
r_sar_karikator
نظر شما
l_rsar1
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
تلگرام داخل خبر
br_box_ltab
bl_box_ltab
اینستاگرام داخل خبر
br_box_ltab
bl_box_ltab
اینستاگرام داخل خبر