r_dakheli sp_dakheli
به‌روز شده در: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰
l_dakheli
کد خبر: 89667
تعداد نظرات: ۲ نظر
2015 November 29 - ۰۸:۰۷ - ۰۸ آذر ۱۳۹۴ تاریخ انتشار:
رهیاب گزارش می‌دهد
چندماهی به برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس دهم باقی مانده و جالب است بدانید که تاکنون چه کسانی از خوزستان به این مجلس راه یافتند.

اهواز

دوره اول: عبدالرضا اسدی‌نیا، فواد کریمی و سید محمد کیاوش

دوره دوم: عبدالرضا اسدی‌نیا، فواد کریمی و سید رسول موسوی

دوره سوم: امین بیانک، سید احمد موسوی و سید رسول موسوی

دوره چهارم: علی مطوری، سید احمد موسوی و سید محمدرضا موالی‌زاده

دوره پنجم: سید محمدرضا موالی‌زاده، فرامند هاشمی‌زاده و امین بیانک

دوره ششم: محمدکیانوش راد، حمید کهرام و جاسم شدیدزاده

دوره هفتم: حمید زنگنه، ناصر سودانی و سید احمد موسوی

دوره هشتم: شبیب جویجری، سید شریف حسینی و ناصر سودانی

دوره نهم: سید شریف حسینی، سید شکرخدا موسوی، ناصر سودانی

آبادان

دوره اول: محمد رشیدیان، ایرج صفاتی‌دزفولی و محمد نصرالهی

دوره دوم: محمد رشيديان، محمد امين عفرى (طرفى) و سيد محمد كياوش (علوى تبار) آبادان

دوره سوم: محمد سعید انصاری، عبدالحسن مقتدایی و محمد رشیدیان

دوره چهارم: سید یونس موسوی، محمدسعید انصاری و عبدالحسن مقتدایی

دوره پنجم: عبدالزهرا حویزاوی، ایرج صفاتی و عبدالله کعبی

دوره ششم: عبدالله کعبی، محمد رشیدیان، احمد میدری

دوره هفتم: محمدسعید انصاری، جواد سعدون زاده و عبدالله کعبی

دوره هشتم: عبدالله کعبی، سیدحسین دهدشتی و سید علی موسوی جرف

دوره نهم: سیدحسین دهدشتی، محمدسعید انصاری، جواد سعدون زاده

خرمشهر:

در دوره اول و دوم حوزه انتخابیه شادگان و خرمشهر یکی بود، در این دوره 2 نماینده به نمایندگی از مردم این شهرستان حضور داشتند.

دوره اول: یونس محمدی و علی معرفی‌زاده

دوره دوم: یونس محمدی علی معرفی زاده وعبدالصاحب طاهرى موسوى

دوره سوم: یونس محمدی

دوره چهارم: یونس محمدی

دوره پنجم: مصطفی مطورزاده

دوره ششم: سمیر پورجزایری

دوره هفتم: مصطفی مطورزاده

دوره هشتم: مصطفی مطورزاده

دوره نهم: عبدالله سامری

شادگان

دوره سوم: عبدالصاحب موسوی‌طاهری

دوره چهارم: عیسی مقدمی‌زاد

دوره پنجم: عیسی مقدمی‌زاد

دوره ششم: عیسی مقدمی‌زاد

دوره هفتم: مجید ناصری‌نژاد

دوره هشتم: مجید ناصری‌نژاد

دوره نهم: عبدالله تمیمی

دزفول:

دوره اول: سید احمد زرهانی

دوره دوم: سید مصطفی فارغ

دوره سوم: سید مصطفی فارغ

دوره چهارم: علیرضا صدرا

دوره پنجم: مهدی‌رضا درویش‌زاده

دوره ششم: سیدعلی سیدآقا میری

دوره هفتم: سید احمد آوایی

دوره هشتم: سید احمد آوایی

دوره نهم: عباس پاپی‌زاده

ایذه:

دوره اول: علی طاهری(میاندوره‌ای)

دوره دوم: قلی شیخی

دوره سوم: ­­­سید عباس موسوی

دوره چهارم: یاور صالحی

دوره پنجم: سید عباس موسوی

دوره ششم: عیسی‌قلی احمدنیا

دوره هفتم: سید هادی طباطبائی

دوره هشتم: علیرضا دهقانی

دوره نهم: حجت الله درویش‌پور

ماهشهر

دوره اول: محمدزید بهبهانی/ غلامرضا رحیمی حاجی‌آبادی(میان دوره‌ای)

دوره دوم: جمشید مزارعی/ غلامرضا رحیمی حاجی‌آبادی(میان دوره‌ای)

دوره سوم: عبدالعظيم خزائى

دوره چهارم: کمال دانشیار

دوره پنجم: کمال دانشیار

دوره ششم: پیمان عاشوری

دوره هفتم: کمال دانشیار

دوره هشتم: خلیل حیات مقدم

دوره نهم: حبیب آقاجری

بهبهان:

دوره اول: سید شکرالله زینلی

دوره دوم: نور الله عابدى

دوره سوم: نور الله عابدى

دوره چهارم: لطف‌الله زارعی‌قنواتی

دوره پنجم: لطف‌الله زارعی‌قنواتی

دوره ششم: ولى الله شجاع پوريان

دوره هفتم: ولى الله شجاع پوريان

دوره هشتم: سید حاجی محمدموحد

دوره نهم: محمدباقر شریعتی

دشت آزادگان

دوره اول: محمدمهدی کرمی/ سید محمد موسوی‌طره(میان دوره‌ای)

دوره دوم: طالب خیاطی

دوره سوم: جاسم جادری

دوره چهارم: جاسم جادری

دوره پنجم: جاسم جادری

دوره ششم: عبدالزهرا عالمی‌نیسی

دوره هفتم: سيد نظام ملاهويزه

دوره هشتم: هاشم سواری

دوره نهم: ناصر صالحی‌نسب

رامهرمز:

دوره اول: شهید علیرضا چراغ‌زاده دزفولی/ حسن نوآب(میان دوره‌ای)

دوره دوم: سيدابوالقاسم داود الموسوى

دوره سوم: محمدرضا بهمئی

دوره چهارم: محمدرضا بهمئی

دوره پنجم: محمدرضا بهمئی

دوره ششم:سید ناصر موسوی

دوره هفتم: سید ناصر موسوی

دوره هشتم: سید ناصر موسوی

دوره نهم: شمس اله بهمئی

شوشتر

دوره اول: شهید سیدجواد شرافت/ سید محمدتقی آل‌سیدغفور(میان‌دوره‌ای)

دوره دوم: سید محمدکاظم امام‌موسوی

دوره سوم: سید محمدکاظم امام‌موسوی

دوره چهارم: ذبیح‌الله کریمی

دوره پنجم: محمدعلی شیخ

دوره ششم: محمدعلی شیخ

دوره هفتم: محمدعلی شیخ

دوره هشتم: سیدمحمد سادات‌ابراهیمی

دوره نهم: سید محمد سادات‌ابراهیمی

شوش

در پنج دوره ابتدایی مجلس حوزه شوش و اندیمشک یک نماینده در مجلس داشتند.

دوره اول: شهید سید محمدکاظم دانش/ رسول منتجب‌نیا(میان دوره‌ای)

دوره دوم: ميرمرتضى موسوى‌ابره‏بكوه

دوره سوم: حسن رضایی

دوره چهارم: سید جاسم ساعدی

دوره پنجم: سید جاسم ساعدی

دوره ششم: سید جاسم ساعدی

دوره هفتم: سید جاسم ساعدی

دوره هشتم: سید جاسم ساعدی

دوره نهم: سید راضی نوری

اندیمشک

دوره ششم: فریدون حسنوند

دوره هفتم: فریدون حسنوند

دوره هشتم: فریدون حسنوند

دوره نهم: صیدعیسی دارایی

مسجدسلیمان

دوره اول: محمد فروغی(میان دوره‌ای)

دوره دوم: محمد شینی مصطفی

دوره سوم: جهانشا دانش

دوره چهارم: ناصر سهرابی

دوره پنجم: امیدوار رضائی‌میرقائد

دوره ششم: امیدوار رضائی‌میرقائد

دوره هفتم: امیدوار رضائی‌میرقائد

دوره هشتم: امیدوار رضائی‌میرقائد

دوره نهم: اسماعیل جلیلی

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
https://telegram.me/rahyabnews_channel
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
comment
کنجکاو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۹
comment
1
0
comment احسنت خیلی جالب و مفید بود
عالی
comment
کنجکاو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۹
comment
1
0
comment احسنت خیلی جالب و مفید بود
عالی
r_sar_karikator
نظر شما
l_rsar1
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
https://telegram.me/rahyabnews_channel
br_box_ltab
bl_box_ltab
https://telegram.me/rahyabnews_channel
br_box_ltab
bl_box_ltab
https://telegram.me/rahyabnews_channel