حالت تاریک
جمعه, 25 خرداد 1403
امضا تفاهم‌نامه مشارکتی؛

اجرای طرح‌های ساحل‌سازی رودخانه‌های اروند و بهمنشیر

اجرای طرح‌های ساحل‌سازی رودخانه‌های اروند و بهمنشیر

فرماندار آبادان گفت: اجرای این طرح‌ها در راستای ایجاد فضای مناسب تفریحی و گردشگری برای شهروندان و گردشگران اجرا خواهد شد.

 به گزارش شبکه اطّلاع‌رسانی «رهیاب»؛ روز چهارشنبه نشستی بین معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان برای امضا تفاهم‌نامه صورت گرفت، در این نشست احسان عباسپور اظهار کرد: اجرای این طرح‌ها در راستای ایجاد فضای مناسب تفریحی و گردشگری برای شهروندان و گردشگران اجرا خواهد شد.

وی افزود: طرح ساحل‌سازی رودخانه اروند از حدفاصل اسکله صیادی تا محله شطیط با عنوان پارک خلیج‌فارس با برآورد اولیه ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات سازمان منطقه آزاد اروند، شهرداری و پالایشگاه آبادان و همچنین با استفاده از امکانات لجستیکی قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب کربلا انجام می‌شود.

 فرماندار آبادان گفت: همچنین طرح ساحل‌سازی رودخانه بهمنشیر حدفاصل پل مدن تا پل سادات با برآورد اولیه یک هزار میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات شهرداری آبادان و سازمان منطقه آزاد اروند و با استفاده از امکانات لجستیکی قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب کربلا اجرایی می‌شود.

 عباسپور ادامه داد: طرح ساحل‌سازی رودخانه بهمنشیر حدفاصل پل ایستگاه هفت «پل پیروزی» تا پل ایستگاه ۱۲ با برآورد اولیه ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار است که از محل اعتبارات سازمان منطقه آزاد اروند، شهرداری و پالایشگاه آبادان تأمین می‌شود و قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب کربلا نیز با استفاده از توان لجستیکی اقدامات خواهد کرد.

 انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از