حالت تاریک
جمعه, 11 خرداد 1403
در گفتگو با «رهیاب»؛

استعداد پنهان نسل جوان در رویداد دیجیتال بسیج

استعداد پنهان نسل جوان در رویداد دیجیتال بسیج

فرمانده سپاه حضرت ابولفضل(ع) استان لرستان گفت: پنجمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج اثری ماندگار در شناسایی استعداد پنهان نسل جوان و نوجوان است.

 سردار نعمت‌الله باقری فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل علیه‌السلام استان لرستان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع‌رسانی «رهیاب»؛ پنجمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج را اثری ماندگار در شناسایی استعداد پنهان نسل جوان و نوجوان دانست و گفت: آن چیزی که امروز من در این رویداد دیدم تفاوت غیر پیش‌بینی آن نسبت به سال گذشته بود.

 وی یادآور شد: آمار تولید تیم‌های شرکت‌کننده و نوع فعالیتی که آنان در این رویداد انجام می‌دهند بسیار حائز اهمیت است از اینکه آنان تولیدات خودشان را متناسب با حوادث روز دنیا خلق می‌کنند.

 فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل علیه‌السلام استان لرستان گفت: شرکت‌کنندگان اتفاقات روز دنیا را متناسب با حوادثی که در دنیا رخ می‌دهد طراحی و اجرا کردند که کمک شایانی برای به تصویر کشیدن اتفاقاتی که در دنیا رخ می‌دهد به‌خصوص اتفاقاتی که در غزه رخ می‌دهد، دارد.

 سردار باقری با اشاره به اینکه ابزار جنگ دشمن رسانه است، گفت: باید باورمان شود از اینکه دشمن تاکتیکش را عوض کرده و به سمت رسانه پیش رفته است.

 وی با اشاره به موضوع پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج، گفت: شرکت‌کنندگان در این رویداد زشتی‌های رژیم صهیونیستی در فلسطین و مظلومیت مردم بی‌دفاع غزه را به تصویر کشیده‌اند.

 فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل علیه‌السلام لرستان اظهارداشت: نکته دیگران است که شرکت‌کنندگان انگیزه مضاعفی برای حضور در سال آینده این رویداد پیدا کردند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از