حالت تاریک
جمعه, 11 خرداد 1403
با شهدا؛

با درس‌خواندن دشمنان اسلام را نابود کنید

با درس‌خواندن دشمنان اسلام را نابود کنید

شهید اسدالله کی‌خواه در وصیت‌نامه خود می‌نویسد: از دوستان شما می‌خواهم که با درس‌خواندن خود در سنگر مدرسه مشت محکمی به دهان دشمنان انقلاب اسلامی بزنید؛ چون شما نسل آینده این انقلاب اسلامی هستید.

به گزارش شبکه اطّلاع‌رسانی «رهیاب»؛ شهید اسدالله کی‌خواه، دوازدهم خرداد ۱۳۴۸، در شهرستان اندیمشک چشم به جهان گشود. پدرش عوض و مادرش کبری نام داشت. دانش‌آموز سوم راهنمایی بود. به‌عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. دهم اسفند ۱۳۶۲، در طلاییه به شهادت رسید. پیکرش مدت‌ها در منطقه بر جا ماند و یکم آبان ۱۳۷۳، پس از تفحص در زادگاهش به خاک سپرده شد.

متن وصیت‌نامه شهید اسدالله کی‌خواه:

 یا ایها الذین آمنو ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم و یثبت اقدامکم.

 ای اهل ایمان اگر دین خدا را یاری کنید او نیز شما را یاری می‌کند.

 با سلام و درود بر امام امت شهیدپرور ایران که همچون کوهی استوار در برابر ظلم قد علم کرده و اسلام را بار دیگر با فداکاری خود حیاتی تازه دادند و این مردم ان‌شاءالله پس از فتح کربلا، برای آزادی قدس به‌سوی کشور فلسطین اشغالی حرکت می‌کنند و این قبله اول مسلمانان را بار دیگر آزاد کرده و به دست مسلمانان جهان می‌دهند.

 از پدر و مادرم می‌خواهم که مرا حلال کنند و از آن‌ها طلب بخشش می‌کنم که نتوانستم خدمتی هر چند کوچک برایشان انجام دهم و از برادرانم می‌خواهم که پس از من اسلحه‌ای را که از دست من افتاده بگیرند و با دشمنان خدا و دین خدا به نبرد بپردازند و از همه شما حلالیت می‌طلبم و از دوستان شما می‌خواهم که با درس‌خواندن خود در سنگر مدرسه مشت محکمی به دهان دشمنان انقلاب اسلامی بزنند. چون شما نسل آینده این انقلاب اسلامی هستید.

 پیام من به مردم قهرمان این است که امام را تنها نگذارید و امام را پشتیبانی کنید، اگر خواستید گریه کنید برای امام حسین (ع) گریه کنید که گریه برای امام دشمن را ترسو و بزدل می‌کند؛ ولی برای شهید دشمن را جسور می‌کند. دیگر عرضی ندارم.

 قال موسی‌بن‌جعفر (ع): لا جاهد نفسک لترنها عن هواها. با نفس خود پیکار کن باشدکه او را از هوس نجات دهی.

 والسلام
انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از