حالت تاریک
پنج‌شنبه, 09 آذر 1402
تادقایقی دیگر؛

تجمع مردم خوزستان علیه جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیست

تجمع مردم خوزستان علیه جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیست

مردم انقلابی خوزستان بار دیگر امروز صبح در حمایت از مردم مظلوم غزه و اعلام انزجار از جنایات اخیر رژیم کودک‌کش صهیونیست در میادین اصلی شهر تجمع می‌کنند.

به گزارش«رهیاب»؛ درتاریخ بیش از۷۰سال است که یک روز بدون جنایت علیه فلسطینیان را نمی‌توان یافت و اکنون  پس از ضربات مجاهدان فلسطینی همزمان با «طوفان الاقصی» هیمنه دشمنان  درهم شکست. 

این رژیم کودک‌کش صهیونیست به تصور جبران شکست غیرقابل ترمیم خود، حملات کور، وحشیانه و شبانه‌روزی خود را با اقسام سلاح‌های ممنوعه و نامتعارف از جمله بمب‌های فسفری، بر سر زنان و کودکان و سالخوردگان نوار غزه شدت بخشید و اکنون در تازه‌ترین نسل‌کشی و یا به عبارتی فراتر از نسل‌کشی و جنایت جنگی وحشیانه خود، بیمارستانی را که پناهگاهی هم برای افراد آواره در این منطقه بود هدف قرار داد و خوی ددمنشی و درندگی خود را بیش از پیش به جهانیان نشان داد. 

 تاکنون رژیم صهیونیستی با حمله‌های وحشیانه خود سبب به شهادت رساندن بیش از ۱۲ هزار نفر زن و مرد، پیر و جوان و کودکان بیگناه شده است.

حمله به بیمارستان‌های فلسطین و غزه و هدف قرار دادن شیشه عمر مردم و کودکان مظلوم و بیگناه دل هر بیننده و شنونده‌ای در سراسر دنیا را آزرده کرده است.

امروز، دیگر بار مردم خوزستان همزمان با سراسر کشور با برگزاری تجمع، جنایت‌های وحشیانه رژیم صهیونیستی که با حمایت‌های آمریکا انجام می‌شوند را محکوم کرده و تنفر خود را به گوش جهانیان می‌رسانند.

این تجمع در اهواز مقابل مسجد اعظم واقع در چهار راه پاداد، جنب پارک شهربازی تا دقایقی دیگر آغاز خواهد شد.

پایان پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از