حالت تاریک
پنج‌شنبه, 09 آذر 1402

تقدیرنامه اربعین

تقدیرنامه اربعین

ارببیسسسس

 بدینوسیله لازم از کلیه خدمات ارزنده جنابعالی  درعرصه پوشش خبری مراسم بزرگ اربعین حسینی تقدیر و تشکر می نماییماقدام جهادی شما در عرصه پوشش رسانه ای اربعین حسینی به عموم مردم و انعکاسشکوه و عظمت  تداوم نهضت حسینی در چشم جهان ستایش برانگیز و ان شاءالله در پیشگاه خداوند متعال مأجور خواهید بود .

 صمیمانه از همه مجاهدت‌های ارزنده اصحاب رسانه ،خبرنگاران به جهت تلاش در انعکاس اخبار این حماسه بزرگ دینی تقدیر و تشکر میکنیم و عزت وتوفیق روز افزون شما را از خداوند منان خواهانی.م. 

هر ساله در ایام اربعین حسینی ، میلیون ها نفر از مشتاقان و علاقمندان زیارت آقا اباعبدالله الحسین (ع) برای زیارت راهی کربلای معلی می شوند و در اجتماع بی نظیر و با شکوه زائران اربعین حسینی شرکت می کنند.

در طول مسیر این پیاده روی میلیونی ، موکب های بی شماری برای خدمات رسانی به زائران حسینی برپا می شوند. هزاران نفر از مردم عراق و سایر کشورها مشغول خدمت رسانی به زوار اباعبدالله الحسین (ع) می گردند.

در ایران ، مردمی که توفیق حضور در این مراسم معنوی را ندارند در راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی شرکت می کنند و سعی می کنند با برپایی موکب هایی مشابه آنچه در عراق برپا می شود ، حس و حال راهپیمایی اربعین حسینی را تداعی کنند.

بسیار زیباست از عزیزانی که با بذل مال و وقت خویش برای برپایی موکب اربعین حسینی تلاش می کنند تقدیر و تشکر شود.

.

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از