حالت تاریک
شنبه, 01 اردیبهشت 1403
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان مطرح کرد:

تمام تلاشمان را برای خوشحالی مردم خوزستان می‌کنیم

تمام تلاشمان را برای خوشحالی مردم خوزستان می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد از مردم خوزستان خواست به او و تیمش کمک کنند تا در ادامه اتفاقات خوبی برای این تیم رقم بخورد.

به گزارش شبکه اطّلاع‌رسانی«رهیاب»؛ عبدالله ویسی پس از تساوی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در یک دیدار دوستانه که شامگاه شنبه برگزار شد، اظهار کرد: وضعیت تیم نسبت به گذشته بهتر شده و بازیکنان به خودباوری رسیده‌اند و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در ادامه اتفاقات بهتری برای فولاد و مردم خوزستان رقم بخورد.
 وی افزود: بازی دوستانه‌ای با نفت داشتیم که دو تیم تعویض‌های زیادی داشتند. ما از نظر تاکتیکی و آمادگی جسمانی دنبال اهدافی بودیم که به آن رسیدیم. مطمئن باشید من و کادر فنی فولاد و نیز تمام عوامل باشگاه و بازیکنان وجودمان را می‌گذاریم تا مردم خوزستان خوشحال شوند.

 سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از این که مردم خوزستان به ما لطف دارند، تشکر می‌کنم و از آن‌ها می‌خواهم ۹ بازی دیگر ما را تحمل کنند و حتی اگر ایراد داریم به ما کمک کنند تا اتفاق ناگواری رقم نخورد.

 ویسی ادامه داد: تمرینات خیلی خوبی داریم و بیشتر روی مقوله روحی روانی بازیکنان کار کرده‌ایم و خدا را شکر در بازی با نفت بازیکنان ما شاداب‌تر و سرحال‌تر بودند. از آن‌ها راضی‌ هستم.

 وی بیان کرد: کادر فنی نفرات خیلی خوبی هستند که می‌توانند به من کمک کنند و اکنون نمی‌توانیم دست به تغییرات بزنیم؛ چون زمان نداریم. آن‌ها شناخت خیلی خوبی از بازیکنان دارند و باید نهایت استفاده را از آن‌ها ببریم.
انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از