حالت تاریک
جمعه, 11 خرداد 1403
در خطبه‌های نمازجمعه اهواز؛

حضور در انتخابات عامل شکست توطئه‌های دشمنان

حضور در انتخابات عامل شکست توطئه‌های دشمنان

امام جمعه موقت اهواز گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات یازدهم اسفند نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد.

 حجت‌الاسلام مهدی اخوان در خطبه‌های نمازجمعه اهواز گفت: مردم کشورمان در یازدهم اسفندماه حماسه‌ای بزرگ پای صندوق‌های رأی آفریدند.

 وی با اشاره به اینکه دشمن با استفاده از ابزارها و پوش‌های مختلف تحریم انتخابات را دنبال می‌کرد، اظهار داشت: مردم کشورمان با حضور باشکوه خود در انتخابات این نقشه دشمن را با شکست مواجه کردند.

 امام‌جمعه موقت اهواز بیان کرد: بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری حضور مردم پای صندوق‌های رأی تقویت تمدن اسلامی و حضوری مجاهدانه بوده است.

 حجت‌الاسلام اخوان گفت: نمایندگانی که از سوی مردم انتخاب شدند باید در جهت حل مشکلات مردم تلاش و کوشش نمایند و باید به عنوان نمایندگان مردم شاکر خداوند باشند.

 وی افزود: دو موضوع حق مردم و حق ولایت بر گردن نماینده مجلس و نماینده خبرگان رهبری است؛ لذا هر رأی و نظری که می‌دهید باید این دو حق را در نظر بگیرید.

 حجت‌الاسلام اخوان با اشاره به سفر رئیس‌جمهور به خوزستان گفت: رئیس‌جمهور تا کنون هشت بار به استان سفر کرده و همواره رسیدگی به مطالبات معیشتی و رفع مشکلات حوزه اشتغال و اقتصاد از اولویت‌های این سفرها بوده است

 امام‌جمعه موقت اهواز ادامه داد: این سفر نشان می‌دهد اهتمام آیت‌الله رئیسی برای رسیدگی به امورات و رفع مشکلات خوزستان جدی است.

 وی با اشاره به آغاز ماه مبارک رمضان افزود: این ماه مبارک ماه رحمت و ماه میهمانی خداست و باید بهترین استفاده از این ماه نورانی را ببریم.

 خطیب جمعه اهواز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه ادامه داد: این جنایت در سکوت نهادها و کشورهای به‌اصطلاح حامی حقوق بشر صورت می‌گیرد.

 حجت‌الاسلام اخوان افزود: رهبر معظم انقلاب در روز درختکاری یکی از درختانی را که کشاندند درخت زیتون بود که به یاد مردم غزه و فلسطین آن را غرس کردند.

 وی ادامه داد: بر اساس برنامه چهار میلیارد در کشور کاشته خواهد شد و هر کس سه درخت را بکارد موجب تحقق این برنامه و توسعه فضای سبز و درختان در کشور می‌شود.

 امام‌جمعه موقت اهواز با اشاره به برگزاری کنگره ۲۴ هزار شهید خوزستان گفت: اتفاق بزرگی در استان رقم خورد و از دست‌اندرکاران این رویداد تشکر می‌کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از