حالت تاریک
جمعه, 25 خرداد 1403
باشهدا؛

سعادت آخرت من با شهادت تأمین می‌شود

سعادت آخرت من با شهادت تأمین می‌شود

شهید ابراهیم‌علی ربیعی نژاد در وصیت‌نامه خود می‌نویسد:  با کمال آگاهی و عقل سلیم، قدم در راهی می‌نهم که سعادت دنیای من با جهاد و سعادت دنیا و آخرت من با شهادت تأمین می‌گردد.

به گزارش شبکه اطّلاع‌رسانی «رهیاب»؛ شهید ابراهیم‌علی ربیعی نژاد، چهارم اردیبهشت سال ۱۳۳۷، در روستای سوته‌کش از توابع شهر قزوین به دنیا آمد، پدرش بمانعلی و مادرش زینب خانم نام داشت، تا اول راهنمایی درس خواند و پاسدار بود. این شهید بزرگوار بیست و یکم خرداد سال ۱۳۶۵، در فاو عراق بر اثر اصابت ترکش به سر، شهید شد و مزار مطهرش در گلزار شهدای شهر زادگاهش واقع است.
 
 متن وصیت‌نامه شهید ابراهیم‌علی ربیعی نژاد: 
 
 ایمان به خدای یگانه دارم؛ زیرا مرا از هیچ به هستی آورد و برای هدایتم، پیامبرانی فرستاد که آخرینشان حضرت محمد بن عبدالله (ص) است و پس از وی دوازده ستاره درخشان ایمان در آسمان الهی در حال تابشند که آخرینشان حضرت مهدی، حجت بن الحسن (عج) است که انتظار ظهورش را من و ادیان دیگر با نام‌های دیگر دارند.
 
 با کمال آگاهی و عقل سلیم، قدم در راهی می‌نهم که سعادت دنیای من با جهاد و سعادت دنیا و آخرت من با شهادت تأمین می‌گردد. راه من، راه مقدس رهبر کبیرم، نایب الامام خمینی است و ثابت‌قدم راه خود را انتخاب کردم تا به مزدوران ثابت کنم که اگر هدف شما مقدس است، بیان خود را از گفتار به عمل تبدیل کنید؛ نه آنکه از فریب دیگران استفاده کرده و وطن خود را برای ورود اربابان خویش آماده سازید. مرگ بر شما و هدف و وسیله شما.

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از