حالت تاریک
پنج‌شنبه, 03 اسفند 1402

طرح‌های نیمه‌کاره مناطق مختلف اهواز باید تعین‌تکلیف شوند

طرح‌های نیمه‌کاره مناطق مختلف اهواز باید تعین‌تکلیف شوند

رییس شورای شهر اهواز گفت: طرح‌های نیمه‌کاره مناطق مختلف اهواز هر چه سریعتر به سرانجام برسد.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی رهیاب از نشست شورای شهر اهواز در بعدازظهر روز گذشته سید محمدعلی پورموسوی با تذکر جدی به شهردار اهواز گفت: محدودیت دسترسی اعضای شورا به سامانه‌های هوشمند شهرداری هر چه سریعتر برطرف شود.

وی در خصوص آبگرفتگی‌های سطح شهر اهواز گفت: در بارندگی قبلی، میزان آبگرفتگی در مناطقی مثل باهنر، سلطان‌منش، سپیدار، الحدید و ... بسیار مشهود بود و قرار شد چهار پمپ مکنده آب توسط شهرداری و آبفا در ایستگاه پیچ وار نصب تا مانده آب‌ها هر چه سریع‌تر برطرف شود.

پورموسوی با اشاره به حفاری ۸۰۰ متر از خیابان الحدید منطقه کیانشهر اظهار کرد: مشکلات آبگرفتگی در نقاط مختلف شهر باید به حداقل برسد تا بتوانیم پاسخگوی مردم باشیم.

رییس شورای اسلامی‌شهر اهواز با تاکید بر تلاش برای به محقق شدن طرح‌های نیمه‌کاره مناطق مختلف اهواز توضیح داد: هرچه سریعتر باید کار آسفالت خیابان‌های کوی مندلی، سیاحی و کروشات‌ها انجام شود تا مردم شرایط مناسب‌تری داشته باشند.

رییس شورای شهر اهواز همچنین گفت: پیگیر خرید اتوبوس از محل وزارت کشور، اوراق مشارکت، درآمد‌های شهرداری و حتی خارج کشور هستیم تا شرایط ناوگان اتوبوسرانی اهواز از ۱۰ درصد امکان حمل و نقل به ۶۰ تا ۷۰ درصد افزایش یابد.

وی تصریح کرد: ظرفیت ما در اتوبوس برابر ۱۰ درصد شرایط ایده‌آل است که با کمک دولت امیدواریم این وضعیت بهبود یابد.

پورموسوی ادامه داد: متاسفانه حقوق یک عده از پرسنل شهرداری، پرداخت نشده که قرار است از طریق سازمانی خارج از شهرداری پرداخت دستمزد آن‌ها انجام شود.

 پایان پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از