حالت تاریک
جمعه, 31 فروردین 1403
امام جمعه اهواز

عملیات طوفان‌الاقصی برای امت‌اسلامی ابعاد مهمی داشت

عملیات طوفان‌الاقصی برای امت‌اسلامی ابعاد مهمی داشت

امام جمعه اهواز شکنجه‌های رژیم صهیونیستی را نمود بارز سقوط اخلاقی عنوان کرد گفت: حمایت از مردم‌مظلوم فلسطین و دیگر نقاط دنیا تکلیف الهی است.

به گزارش رهیاب: حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدنبی موسوی‌فرد در خطبه‌های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه اهواز مسجد الاقصی را متعلق به فلسطینیان عنوان کرد و گفت: فلسطینی‌ها همان افرادی هستند که از زمان حضرت سلیمان در آنجا ساکن هستند. مسجد الاقصی قبله اول مسلمانان بوده است.

 

وی جنایات صهیونیست در فلسطین به ویژه در شکنجه و ظلم به زنان و کودکان را تشریح و به چشم بستن نهادهای بین المللی که خود را حامی حقوق بشر می‌دانند اشاره کرد.

 

امام جمعه اهواز شکنجه‌های رژیم صهیونیستی را نمود بارز سقوط اخلاقی عنوان کرد و خاطرنشان‌کرد: حمایت از مردم‌مظلوم فلسطین و دیگر نقاط دنیا تکلیف الهی است.

 

وی با اشاره به ابعاد عملیات "طوفان الاقصی" گفت: در جریان حمله حماس، رزمندگان فلسطینی به زنان ظلم نکردند اما اسرائیل با ساخت سناریوهای ساختگی قصد مظلوم نمایی دارند.

 

نماینده ولی فقیه در خوزستان با ابراز تاسف از اینکه برخی تحت تاثیر تبلیغات کاذب اسرائیل قرار گرفته‌اند ادامه داد: دشمن سال‌هاست که منافع خود را از کشورهای منطقه کسب می‌کند.

 

امام جمعه اهواز به حمایت موثر از مردم فلسطین با ابزار رسانه تاکید کرد و گفت: باید با استفاده از ابزار رسانه و بکار بستن تبلیغات صحیح، بتوانیم‌ در جنگ رسانه‌ای نقش ایفا کنیم.

 

موسوی فرد افزود: مردم ایران برای پاک کردن اسرائیل از روی نقشه لحظه شماری می‌کنند و در صورت صلاحدید مقام‌معظم رهبری رژیم صهیونیستی در کمتر از ۲۴ ساعت از روی نقشه جهان محو خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه یک گردان تقویت شده از حزب الله، اسراییل را بدبخت کرده است ادامه داد: اگر به سربازان‌ ولایت اجازه داده شوند؛ نابودی اسرائیل شتاب بیشتری خواهد داشت.

پایان پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از