حالت تاریک
جمعه, 31 فروردین 1403

مجازات رژیم خبیث به دست دلاورمردان ایران

مجازات رژیم خبیث به دست دلاورمردان ایران

مقام معظم رهبری گفتند: شهیدان ما از خداوند مهربان خود، نشان قبول مجاهدتِ درازمدت خود را دریافت کردند و هم‌اکنون در جمع اولیا و صلحاء، متنعم به نِعَم الهی‌اند.

 به گزارش شبکه اطّلاع‌رسانی «رهیاب»؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون شهادت سردار رشید اسلام، سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی و جمعی از هم‌رزمان وی به دست رژیم غاصب و منفور صهیونیست، تأکید و اظهار کردند: آنها را از این جنایت و امثال آن به حول و قوهٔ الهی پشیمان خواهیم کرد.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

 بسم‌الله الرّحمن الرّحیم

 سردار رشید و فداکار اسلام، سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی، در کنار هم‌رزم بزرگوارش سردار محمدهادی حاج رحیمی، با جنایت رژیم غاصب و منفور صهیونیست به شهادت رسیدند. سلام و رحمت خدا و اولیایش بر آنان و دیگر شهیدان این حادثه، و لعنت و نفرین بر سردمداران رژیم ظالم و متجاوز.

شهیدان ما از خداوند مهربان خود، نشان قبول مجاهدتِ درازمدت خود را دریافت کردند و هم‌اکنون در جمع اولیا و صلحاء، متنعم به نِعَم الهی‌اند.

سردار زاهدی از دهه شصت در میدان‌های خطر و مجاهدت، چشم‌انتظار شهادت بود. آنها چیزی را از دست نداده و پاداش خود را دریافت کرده‌اند، ولی غم فقدان آنان برای ملت ایران به‌ویژه هرکه آنان را می‌شناخت سنگین است.
 

رژیم خبیث به دست دلاورمردان ما مجازات خواهد شد. آنها را از این جنایت و امثال آن به حول و قوهٔ الهی پشیمان خواهیم کرد.

 انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از