حالت تاریک
شنبه, 01 اردیبهشت 1403

محدودیت‌های ترافیکی روز قدس در اهواز اعلام شد

محدودیت‌های ترافیکی روز قدس در اهواز اعلام شد

رئیس پلیس راهور اهواز گفت: از رانندگان درخواست می‌شود از مسیرهای جایگزین مشخص شده برای جلوگیری از هرگونه ایجاد ترافیک و یا وقوع حادثه در این روز استفاده کنند.

 به گزارش شبکه اطّلاع‌رسانی«رهیاب»به نقل از روابط عمومی پلیس راهور؛ سعید حسنوند اظهار کرد: به‌منظور تأمین امنیت ترافیکی شهروندان و تسهیل در رفت‌وآمد مردم و جلوگیری از تشکیل هر گونه گره ترافیکی و یا حادثه در روز برگزاری راهپیمایی "قدس "محدودیت ترافیکی در برخی مسیرهای شهر اهواز اعمال می‌شود.

 وی در ادامه با اشاره به محدودیت ترافیکی مشخص شده در این روز گفت: محدودیت‌ها در مسیر سه‌راه آزادگان به سمت خیابان آزادگان جنوبی، میدان شهدا به‌طرف خیابان آزادگان جنوبی و از تقاطع سلمان به‌طرف تقاطع امام شریعتی تعیین شده است.

 رئیس پلیس راهور اهواز ادامه داد: همچنین در مسیرهای تقاطع سه‌راه طالقانی به‌طرف تقاطع امام شریعتی، تمامی فرعی‌های ورودی به خیابان امام شرقی و غربی و از سه‌راه سلمان به‌طرف چهارراه آبادان و در صورت نیاز از تقاطع پاداد محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.

 حسنوند تصریح کرد: از تقاطع کیکاووس به سمت چهارراه آبادان، خیابان‌های فرعی منتهی به مصلی مهدیه امام خمینی (ره)، خیابان امام شرقی از نبش کمپانی به سمت خیابان شریعتی، خیابان اول بعد از تقاطع آبادان به سمت مصلی از نبش پیروزی، خیابان کیوان از نبش پیروزی و خیابان وکیلی از نبش پیروزی نیز مشمول محدودیت ترافیکی در این روز هستند.

 وی با اشاره به مسیرهای جایگزین افزود: پل کابلی به سمت چهارراه زند، ساحلی شرقی، خیابان سلمان فارسی، خیابان کمپانی (پیروزی)، خیابان طالقانی، تقاطع پاداد به سمت چهارراه زند به‌عنوان مسیرهای جایگزین تعیین شدند.

 رئیس پلیس راهور اهواز تأکید کرد: از رانندگان درخواست می‌شود از مسیرهای جایگزین مشخص شده برای جلوگیری از هرگونه ایجاد ترافیک و یا وقوع حادثه در این روز استفاده کنند.

 بر اساس اعلام فرمانداری اهواز مسیر برگزاری این راهپیمایی در این شهر از خیابان امام خمینی (ع) غربی، مقابل مسجد آیت‌الله جزایری آغاز می‌شود و تا مصلای مهدیه امام خمینی (ره) واقع در اتوبان آیت‌الله بهبهانی ادامه خواهد داشت.

 انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از