حالت تاریک
پنج‌شنبه, 03 اسفند 1402
در اجتماع مردم‌ اهواز مطرح شد؛

مقاومت در جریان است‌/استواریم تا ظهور

مقاومت در جریان است‌/استواریم تا ظهور

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با بیان اینکه «طوفان الاقصی» تا زمان آزادی قدس شریف برقرار است، گفت: امروز همه ملت‌های مسلمان در محکومیت جنایت اسرائیل یک‌صدا و خواهان بستن سفارت‌های این رژیم در کشورهای خود هستند.

به گزارش رهیاب، ناصر ابوشریف شامگاه ۱۱ آبان در اجتماع مردم‌ اهواز در مسجد فاطمه الزهرا(س) کوی علوی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی یک غده سرطانی در پیکر امت اسلامی است و بر امت اسلامی واجب است که مقابل آن بایستند با اشاره به عملیات طوفان الاقصی، گفت: این بزرگترین عملیاتی است که علیه رژیم صهیونیستی انجام شده است، به طوری که در آستانه فروپاشی قرار گرفت.

 

وی با بیان اینکه طوفان الاقصی، ضربه به نظام امنیتی، ارتش و نظام سیاسی و اقتصادی اسرائیل بود، گفت: این عملیات ضربه بزرگی به رژیم اسرائیل وارد کرد و اگر حضور وسیع و سریع غرب نبود رژیم صهیونیستی با همین ضربه ساقط می‌شد.

 

ابوشریف با اشاره به حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غیر نظامیان غزه، اماکن غیر نظامی، مدارس، مساجد و بیمارستان‌ها افزود: بیش از ۵۲ مدرسه تخریب شدند. ده‌ها مدرسه به طور کامل از بین رفتند. ده‌ها مسجد و بیمارستان را تخریب کردند و روزانه بیمارستان‌ها را مورد هدف قرار می‌دهند و آب و غذا و دارو را قطع کردند.

 

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران گفت: علی‌رغم شهادت بیش از ۱۰ هزار شهید که شصت درصد آنها کودکان و زنان بودند، بیش ۲۵ هزار مجروح، تخریب ده‌ها هزار واحد مسکونی و ریختن حدود ۲۵ هزار تن مواد منفجره در غزه، ملت فلسطین محکم و ثابت‌قدم به دنبال بازیابی آزادی و کرامت خود است.

 

وی گفت: مشکل مردم غزه از ۷ اکتبر آغاز نشده است، بلکه از زمانی که بذر رژیم صهیونیستی در فلسطین کاشته شد، این مسائل نیز آغاز شد. تمام امت اسلامی هم صدای شما است‌ احساس و مطالبه تمام امت اسلامی این است که رژیم صهیونیستی را در این منطقه نمی‌پذیرد. ما آزادی خود را می‌خواهیم. تمام ملت‌های مسلمان احساس خود را در محکومیت این رژیم آشکارا بیان کرده‌ و اعلام کرده‌اند که ما سفارت‌های این رژیم را در کشور خود نمی‌خواهیم.

 

ابوشریف ادامه داد: ملت فلسطین علی‌رغم همه این جنایت‌ها، استوار و مقاوم است. رژیم صهیونیستی در جریان این مقاومت اعلام کرده است که خسارت‌های زیاد و دردآوری دیده است.

 

نماینده جهاد اسلامی فلسطین در ایران با اشاره به آیه «وَکَأَیِّن مِّن نَّبِیٍّ قَاتَلَ مَعَهُ رِبِّیُّونَ کَثِیرٌ فَمَا وَهَنُوا لِمَا أَصَابَهُمْ فِی سَبِیلِ اللَّهِ وَمَا ضَعُفُوا وَمَا اسْتَکَانُوا وَاللَّهُ یُحِبُّ الصَّابِرِینَ» (آل عمران، ۱۴۶) گفت: برای حفظ این پیروزی راهی جز این نیست که همه متحد باشیم و در مقابل رژیم صهیونیستی و در برابر آمریکا، بریتانیا، فرانسه و آلمان که این رژیم را پشتیبانی می‌کنند، بایستیم. این کشورها قائل به هیچ‌ یک از ارزش‌های اخلاقی و انسانی و دموکراسی و آزادی نیستند. به هیچ یک از خبرگزاری‌های بزرگ خود اجازه نمی‌دهند از غزه بگویند در حالیکه این جنایت‌ها در حال وقوع است.

 

وی افزود: خبرگزاری‌های بزرگ آنها چنان سکوت کرده‌اند که گویی جایی به نام غزه روی زمین وجود ندارد. این سقوط اخلاقی و انسانی و آزادی است‌. لذا باید در مقابل این غرب که تلاش می‌کند خود را صاحب اخلاق و ارزش و آزادی نشان دهد بایستیم. غرب بزرگترین جنایت‌ها را در طول تاریخ مرتکب شده است.

 

ابوشریف خاطرنشان کرد: ملت‌های مسلمان به دنبال تحقق عدالت و برابری و احسان که روش انبیا است، هستند. ما بر عقیده خود درباره حضرت مهدی(عج) که جهان را پس از آنکه از ظلم و جور پر شده، سراسر عدل و داد می‌کند، استواریم. آنکه زمین را پر از ظلم و ستم می‌کند آمریکا است و ما به منزله یک امت اسلامی به دنبال تحقق عدالت و برابری انسانی هستیم.

 

نماینده جهاد اسلامی فلسطین در ایران با اشاره به مقاومت مردم غزه گفت: برادران ما در یمن همراهی خود را در این مبارزه رسماً آغاز کرده‌اند. حزب‌الله لبنان از روز اول در مقابل رژیم صهیونیستی ایستاد و شهیدانی در این مسیر تقدیم کرد. مقاومت در جریان است‌. همگی ما یک امت هستیم و این اتحاد و تألیف قلب‌ها لطف بزرگ خداوند است.

 

وی در پایان گفت: طوفان الاقصی تا زمان آزادی قدس شریف برقرار است. فلسطین آزاد خواهد شد. این عملیات اولین ضربه به رژیم صهیونیستی و نشانه زوال آن است. متاسفانه موضع حاکمان کشورهای عرب ناراحت‌کننده و شرم‌آور است‌. آنها در برابر این جنایت سکوت کرده و حتی با رژیم صهیونیستی در این جنگ همکاری می‌کنند. برخی از آنها پزشک و دارو برای مجروحان اسرائیلی فرستاده‌اند و کمک‌های خود را از غزه باز می‌دارند.

انتهای پیام

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از