حالت تاریک
پنج‌شنبه, 03 اسفند 1402

پروژه‌های راهداری با اولویت راه‌های شریانی انجام می‌شوند

پروژه‌های راهداری با اولویت راه‌های شریانی انجام می‌شوند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: طرح‌ها و اقدامات راهداری با اولویت راه‌های شریانی استان انجام می‌شوند.

محمد جولانژاد درگفتگو با خبرنگار«رهیاب» اظهار کرد: اقدامات خوبی درسطح راه‌های استان درحال انجام است، اما انجام این اقدامات باید با برنامه ریزی و اولویت بندی از سوی رؤسای ادارات شهرستان‌ها همراه باشد.

وی با بیان اینکه پروژه‌ها و اقدامات راهداری با اولویت راه‌های شریانی استان انجام شوند، افزود: با توجه به هشدار‌های هواشناسی، روند ساماندهی پل‌ها و ابنیه فنی حوزه راه‌های شهرستان‌ها به منظور حفظ و ارتقای ایمنی راه‌ها در بارندگی‌های پیش رو ادامه داشته باشد تا در صورت بروز سیل با مشکل مواجه نشویم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: علاوه بر اقدامات بخش راهداری، رؤسای ادارات شهرستان‌ها باید نظارت برناوگان باری و مسافری، تردد بار‌های ترافیکی و فعالیت شرکت‌های حمل و نقلی را در دستور کار خود قرار دهند.

جولانژاد یادآور شد: فعالیت کارگاه‌های جاده‌ای باید توسط رؤسای شهرستان‌ها به مرکز مدیریت راه‌های اداره کل اطلاع داده شود تا با ثبت در سامانه ۱۴۱ و اطلاع رسانی به موقع، هم استانی‌ها از انسداد‌های احتمالی محور‌های مطلع شوند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان ادامه داد: بازدید از مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی نیز به صورت مستمر توسط شهرستان‌ها انجام شود.

پایان پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از