حالت تاریک
جمعه, 11 خرداد 1403
زیر سایه خورشید در دزفول؛

آزادی زندانیان به برکت حضور خدام رضوی

آزادی زندانیان به برکت حضور خدام رضوی

کاروان خدام اعزامی از حرم امام رضا (ع) که به مناسبت دهه کرامت در خوزستان حضور یافته‌اند، به ندامتگاه شهرستان دزفول رفتند و با زندانیان دیدار کردند.

 به گزارش شبکه اطّلاع‌رسانی «رهیاب» به نقل از روابط عمومی اداره‌کل زندان‌های استان خوزستان؛ کاروان خدام اعزامی از حرم امام رضا (ع) که به مناسبت دهه کرامت در خوزستان حضور یافته‌اند، به ندامتگاه شهرستان دزفول رفتند و با زندانیان دیدار کردند.

 سفیران و خادمان حرم امام هشتم شیعیان در قالب کاروان «زیر سایه خورشید» با حضور در زندان دزفول مورد استقبال باشکوه زندانیان قرار گرفتند و فضایی باحال و هوای معنوی به وجود آمد.

 خادمان حرم امن امام رضا (ع) از بندهای این ندامتگاه بازدید و در این روزها که همه آرزوی زیارت امام رضا (ع) در مشهد مقدس را دارند با حمل پرچم گنبد ملکوتی حرم منور امام رئوف، فضایی سرشار از عطر رضوی را ایجاد کردند.

 در این بازدید به برکت حضور خادمان امام رضا (ع) زمینه آزادی هشت زندانی جرائم غیرعمد در زندان دزفول با مبلغی افزون بر ۱۰ میلیارد ریال فراهم شد.

 همچنین خادم‌های آستان قدس رضوی بسته‌های معیشتی را بین سربازان ندامتگاه توزیع کردند و مقرر شد به‌قیدقرعه دو خانواده از سربازان زندانی متأهل برای زیارت امام رضا (ع) راهی مشهد شوند.

  انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از