حالت تاریک
شنبه, 01 اردیبهشت 1403

استخر سرپوشیده شهدای رامشیر افتتاح شد

استخر سرپوشیده شهدای رامشیر افتتاح شد

مدیرکل ورزش‌وجوانان استان از افتتاخ استخر سرپوشیده شهدای رامشیر پس از سال‌ها خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی«رهیاب»؛ به نقل از ایرنا، این استخر که عملیات اجرایی آن از سال ۱۳۹۰ آغاز شده بود با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و مسئولیت‌های اجتماعی نفت به بهره‌برداری رسید.

 این مکان ورزشی ۲ هزار و ۲۰۰مترمربع بوده و دارای ۲ استخر بزرگسالان و کودکان، سونا و جکوزی است.

 مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در این باره گفت: این طرح پس از سال‌ها انتظار، در شهرستان رامشیر تکمیل و در اختیار شهروندان قرار گرفت که امیدواریم مورد رضایت مردم این منطقه باشد.

بنی تمیم افزود: یکی از اولویت‌های مهم این اداره توجه به زیرساخت‌های ورزشی بوده و در یکسال اخیر بیش از ۹۰ طرح عمرانی ورزشی در خوزستان افتتاح شده است.

وی افزود: خوشبختانه با افتتاح این طرح‌ها، سرانه ورزشی استان در شرایط بهتری قرار گرفته و تلاش می‌کنیم دیگر طرح‌های نیمه‌تمام استان را نیز تکمیل کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: استان خوزستان سرشار از ظرفیت بوده و درصورتی‌که سایر ارگان‌ها و شرکت‌ها در امر ورزش سرمایه‌گذاری کنند بخش قابل‌توجهی از مشکلات برطرف خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از ارگان‌ها و نهادهایی که در امر ورزش فعالیت می‌کنند افزود: در این استان نوجوانان و جوانان بسیاری وجود دارد که در برخی رشته‌های ورزشی جزو برترین‌های کشور هستند و اگر به آن‌ها توجه شود نتایج بهتری کسب خواهند کرد.

بیش از ۲۴۰ هزار ورزشکار خوزستانی به‌صورت سازمان‌یافته در رشته‌های مختلف ورزشی فعالیت می‌کنند.


انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از