حالت تاریک
شنبه, 01 اردیبهشت 1403
رئیس حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون:

اهوازی‌ها صبور باشند؛ اعلام نتایج طول می‌کشد

اهوازی‌ها صبور باشند؛ اعلام نتایج طول می‌کشد

فرماندار اهواز گفت: شهروندان و نامزدهای محترم با حفظ صبوری منتظر اعلام رسمی باشند.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی«رهیاب»؛سید احمد موالی‌زاده امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مردم ایران در یک حماسه دیگر را رقم زدند و انتخابات در سلامت، آرامش کامل، باشکوه و حضور مردم غیور و ولایت‌مدار ایران به‌ویژه خوزستان برگزار شد.

 فرماندار اهواز افزود: در حوزه انتخابیه اهواز، باوی، کارون و حمیدیه ۸۴۹ شعبه اخذ رأی برپا شده بود که در آن شعب اخذ رأی انجام شد و در اهواز حدود ۶۱۱ شعبه، فرایند اخذ رأی از مردم را انجام دادند.

 وی گفت: ساعت ۱۲ شب بعد از اتمام آخرین مهلت رأی‌گیری، بلافاصله فرایند شمارش و تجمیع آرا در شعب ما آغاز شده که این فرایند همچنان در سطح شهرستان اهواز و حوزه انتخابیه اهواز، باوی، کارون و حمیدیه ادامه دارد.

 رئیس حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون ادامه داد: ابتدا فرایند شمارش آرا مجلس خبرگان انجام می‌شود، سپس با فرایند و روال دیگری شمارش آرا نمایندگان مجلس انجام خواهد شد.

 وی افزود: خدا را شاکریم که به‌ویژه در حوزه انتخابیه اهواز، باوی، کارون و حمیدیه و مرکز استان یعنی شهرستان اهواز، هیچ‌گونه گزارشی مبنی بر ناامنی، بروز اختلال در فرایند انتخابات و هرگونه هجمه‌ای را نداشتم و یک انتخابات سالم، باشکوه در آرامش کامل را برگزار کردیم.

 رئیس حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون بیان کرد: شمارش آرا مجلس در اهواز، طبق سال‌های گذشته یک فرایند بلندمدت بوده به‌ویژه امسال که تعداد کاندیدها خیلی بیشتر است، لذا یک دوره زمان‌بری خواهد بود؛ اما قول می‌دهیم با سرعت کار صورت گیرد و هر زمان که تجمیع آرا انجام شد آن را به سمع و نظر مردم برسانیم.

 انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از