حالت تاریک
یکشنبه, 13 اسفند 1402
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت:

بارندگی و آبگرفتگی در برخی مناطق کلانشهر اهواز

بارندگی و آبگرفتگی در برخی مناطق کلانشهر اهواز

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت : با شدت گرفتن بارندگی در اهواز در برخی نقاط با وقوع حوادثی همچون شکستگی لوله، غافلگیر شدیم.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان در گفتو با خبرنگار رهیاب با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در اهواز و دیگر نقاط استان از عصر چهارشنبه گفت: تیم‌های رصد به صورت مستمر مشغول پایش هستند تا در صورت وقوع هر گونه مشکل ناشی از بارندگی آن را برطرف کنند.

مرتضی شرف‌الدین‌شیرازی اظهار کرد: پس از شروع بارندگی از دیروز تاکنون مشکل خاصی تا این لحظه ایجاد نشده است و با توجه به نشست‌های هماهنگی مختلف در ماه‌های اخیر و پیش‌بینی لازم برای نقاط بحرانی، مساله حادی وجود نداشت.

وی با اشاره به ریزش و شکستگی لوله در برخی نقاط پس از باران در شهر اهواز گفت: در برخی نقاط با وقوع حوادثی همچون شکستگی لوله، غافلگیر شدیم که بلافاصله با همکار شهرداری، شرکت آبفا استان و فرمانداری اهواز این مشکلات در حال برطرف شدن هستند .

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان افزود: ماندآب طولانی تا این لحظه وجود نداشته و اگر آبگرفتگی به وقوع پیوسته به صورت مقطعی بوده است.

وی از برگزاری نشست شبانگاهی با حضور شهرداران مناطق مختلف اهواز، مدیران مناطق مختلف شرکت آب و فاضلاب استان و فرمانداری به منظور بررسی کامل وضعیت، آسیب‌شناسی و جمع بندی خبر داد و گفت: این نشست به منظور افزایش سطح آمادگی در شهر است.

شیرازی با اشاره به گزارش هواشناسی مبنی بر شدت گرفتن بارندگی گفت: چهار تیم مدیریت بحران در شهر اهواز مشغول رصد شرایط هستند.

به گفته مدیر کل هواشناسی خوزستان فعالیت بارشی تا اواسط روز جمعه تداوم دارد.

پایان پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از