حالت تاریک
یکشنبه, 13 اسفند 1402
رهیاب گزارش می دهد؛

با مسئولین در راهپیمایی ۲۲ بهمن

با مسئولین در راهپیمایی ۲۲ بهمن

راهپیمایی ۲۲ بهمن در استان‌های مختلف کشور علاوه بر حضور باشکوه مردم میزبان برخی مسئولان ملی هم بود، چهره‌هایی که ضمن ستایش حضور پرشور ملت، پیرامون آینده روشن انقلاب و مقاومت سخن گفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی«رهیاب» از نقاط مختلف خوزستان، در این راهپیمایی که با حضور قشرهای مختلف مردمی همراه شده جوانان دهه هشتادی‌ و نوجوان دهه نودی‌ با حضوری پررنگ‌ هم‌دوش بزرگ‌ترها سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند.

مردم همیشه در صحنه خوزستان پس از گذشت ۴۴ سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در روز ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۲ با حضور گسترده و باشکوه خود ۴۵ سالگی انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند.

خوزستانی‌ها از ساعت اولیه صبح امروز با حرکت از مسیرهای هشت‌گانه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن خود را به میدان مولوی وعده‌گانه همیشگی اجتماع مردم اهواز رساندند و با صلابت مثال‌زدنی چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند و شخصیت‌ها و مسئولین مختلف در کنار راهپیمایان اهوازی حضور بهم رساندند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن مقدمه ای برای حضور حداکثری پای صندوق 

علی اکبر حسینی محراب در گفتگو با خبرنگار این رسانه اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن می گیریم که ایران اسلامی با شتاب در حال پیشرفت است.

وی افزود: در مسیر توسعه کشور، دشمن مدام در حال توطئه بوده اما هوشیاری و بصیرت مردم مانع از تحقق اهداف دشمنان ملت ایران شده است.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه ملت سرفراز ایران با ولایتمداری در حال تاریخ سازی دیگری هستند گفت: حمایت مردم ایران از مردم مظلوم فلسطین نمونه ای از این تاریخ سازی است.

حسینی محراب با اشاره به اهمیت انتخابات اشاره کرد و گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن که با حضور پرشور مردم استان خوزستان همراه است، مقدمه ای برای حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای است.

هرچه بیشتر ما را تحریم کنند، مردم آگاه‌تر می‌شوند

همچنین حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی «رهیاب» پیرامون حضور مردم در مراسم راهپیمایی بیست و دوم بهمن اظهار کرد: این حضور پرشور از چند جهت حائز اهمیت است. اول اینکه آمریکای خار و ذلیل و استکبار جهانی بداند که هرچه بیشتر ما را تحریم کنند و فشارها بیشتر شود مردم آگاه و با بصیرت ما بیشتر در صحنه حضور خواهند داشت و تلاش خواهیم کرد پشتیبان مسئولین کشور باشیم تا ما را به قله برسانند.

وی با اشاره به عملکرد مسئولین داخلی نیز عنوان کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی چهل و پنجمین سال پیروزی انقلاب اسلامی نشان دهنده این نیست که از عملکرد بعضی مدیران ناراضی نیستند، بلکه گویای این مطلب است که مردم شریف و عزیز ما به وظیفه و تکلیف خود عمل کردند و مسئولین هم باید با اهتمام بیشتری به انجام وظایف خود بپردازند.

حضور پرشور مردم به معنای تایید نظام جمهوری اسلامی است

وحید شعبانی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی رهیاب پیرامون حضور مردم در راهپیمایی بیست و دوم بهمن اظهار کرد: در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم همیشه در صحنه استان خوزستان، حماسه کم نظیر دیگری خلق کردند. اقشار مختلف مردم با سنین متفاوت و جایگاه‌های فردی و اجتماعی مختلف در مراسم راهپیمایی شرکت کردند و حضورشان به معنای تایید نظام و در صحنه حاضر بودن آن‌هاست.

رئیس جمعیت هلال احمر استان خوزستان با اشاره به موضوع انتخابات افزود: قطعاً این شور و حضور و نگاه مثبت مردم به تحولات سیاسی و اجتماعی کشور در موضوع انتخابات هم که یکی از نقاط حساس و پررنگ کشور هست عملی خواهد شد.

حضور پرشور مردم جدید میثاق با شهیدان و آرمان‌های انقلاب است 

ولی‌اله حیاتی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی «رهیاب» پیرامون مشارکت در انتخابات اظهار کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی بیست و دوم بهمن، تجدید میثاق با شهیدان و آرمان‌های انقلاب است و قطعاً در انتخابات هم حضور پرشکوه بیشتری را رقم خواهند زد.

معاون امنیتی استاندار افزود: مردم عزیز و شریف ایران که در بزنگاه‌های خطر همواره حامی جمهوری اسلامی بوده‌اند، این بار نیز حماسه‌ای بی‌نظیر را خلق خواهند کرد.

انقلاب ما شعار عدالت را در دنیا پایه‌گذاری کرد 

عبدالله افرازه شهاوند در گفتگو با خبرنگار این رسانه اظهار کرد: امروز پس از ۴۵ سال شعارهای انقلاب ما با همان سرزندگی، ابهت و تازگی به عرصه آمده است؛ انقلاب ما شعارهای بنیادینی داشت که برآمده از نهاد انسانی و فطرت انسانی بود و پیام آزادی انسان از یوغ نظام‌های فاسد استکباری و رهایی از یوغ استکبار جهانی و کشورهای وابسته بود.

وی افزود: انقلاب ما شعار آزادی و جمهوری را بر سر زبان‌ها انداخت و اخلاق و معنویت را به عرصه زیست اجتماعی آورد و ثابت کرد دین می‌تواند نظام سیاسی را ایجاد کند و با مبانی احکام و شرع اسلامی نظام سیاسی کارآمد و موفقی را در دنیا به نمایش گذاشت.

رئیس ستاد انتخابات خوزستان با بیان اینکه انقلاب ما به جهانیان نشان داد می‌توان عزیز و مستقل بود و پیشرفت کرد اگر به مردم تکیه کنیم و با توانمندی‌های مردم به دنبال تحقق شعارها باشیم، تصریح کرد: انقلاب ما شعار عدالت را در دنیا پایه گذاری کرد که پایه همه نظام‌های اجتماعی و مایه حیات و تداوم آن‌هاست.

شور اهپیمایی امروز نویدگر حضور قوی مردم در انتخابات است

مهرداد نیکو، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان، در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی «رهیاب»  پیرامون راهپیمایی بیست و دوم بهمن اظهار کرد: حضور پرشور مردم در این راهپیمایی همواره بیانگر همراهی مردم با نظام جمهوری اسلامی ایران است. این همبستگی کمک بسیار زیادی انسجام ملی به ویژه در آستانه انتخابات خواهد کرد و نویدگر حضور قوی مردم در انتخابات است.

مردم آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند 

سید احمد موالی‌زاده در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی «رهیاب» ضمن تبریک حلول ۴۵ سالگی انقلاب اسلامی و ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: از حضور در کنار این جمعیت باشکوه و مردم شهید پرور و انقلابی بسیار خوشحالیم. مردم شریف ما به دنیا ثابت کردند بر آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و این مسیر را ادامه خواهند داد.

فرماندار اهواز افزود: ملت آگاه و با بصیرت ما در حماسه‌ای دیگر پای صندوق‌های رای خواهند آمد و به جهانیان ثابت خواهند کرد که این انقلاب تا ظهور امام عصر(عج) تداوم خواهد داشت.

 دین اسلام با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تولدی دوباره یافت

آیت‌الله محسن حیدری نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری به خبرنگار این رسانه گفت: ۲۲ بهمن سرآغاز طلوع اسلام و رهایی ملت ایران از ظلم و جور طاغوت بود، در دهه ی فجر دین اسلام ناب محمدی (ص) تولدی دوباره یافت و این ایام الله در تاریخ ایران نقطه‌ای تعیین کننده به شمار می رود.

خوزستانی‌ها پای آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایستاده‌اند

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا قربانی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی «رهیاب» پیرامون راهپیمایی بیست و دوم بهمن اظهار کرد: مردم استان خوزستان انسان‌هایی بصیر و فهمیده هستند که در تمام صحنه‌های انقلاب پای آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایستاده‌اند.

رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان افزود: مردم شریف ایران در طول ۴۵ سال گذشته اثبات کردند که در تمام دوران‌ها مشت محکمی بر دهان دشمنان و یاوه گویانی بودند که منافقانه علیه منافع مردم تلاش می‌کردند.

وی گفت: قطعاً شاهد این حضور پرشکوه و با صلابت در انتخابات هم خواهیم بود و آخرین میخ‌ها بر تابوت استکبار جهانی و صهیونیست زده خواهد شد.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از