حالت تاریک
شنبه, 01 اردیبهشت 1403
مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان مطرح کرد:

برق پایدار شعب رأی‌گیری خوزستان تامین شد

برق پایدار شعب رأی‌گیری خوزستان تامین شد

مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان گفت: تدابیر و هماهنگی‌های لازم برای تامین برق پایدار شعب اخذ رای انتخابات در استان اتخاذ و مدیران برق شهرستان‌ها به کنترل مستمر این موضوع مکلف شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی «رهیاب»؛ علی خدری چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: با توجه به اهمیت تأمین و تداوم برق در شعب اخذ رأی، نسبت به پیش‌بینی همه جوانب فنی و اجرایی اعم از برنامه‌ریزی و سازماندهی تیم‌های اتفاقات و عملیات و گروه های آماده در شهرها و روستاها و شعبات، برای کنترل استمرار برق در مراکز انتخابی، کنترل بار و وضعیت فیدرهای فشار متوسط و پست های توزیع تغذیه کننده این مراکز و همچنین واکنش سریع در رفع حوادث پیش بینی نشده، آماده شدند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان افزود: جانمایی راه اندازی ژنراتورهای اضطراری و تمهیدات لازم برای کنترل آماده به کاری مولدها در ستادهای مرکزی انتخابات و مناطق مهم همه شهرستان ها یک روز قبل از انتخابات و حفظ آن تا ۴۸ ساعت بعد از برگزاری انتخابات اندیشیده شده است.

وی در پایان، حفظ ارزش‌ها، تقوای الهی و انجام وظیفه براساس تکلیف شرعی را از خصوصیات مجلس در دوران اسلامی برشمرد و عنوان کرد: حضور گسترده و پرشور مردم و کارکنان توزیع برق استان در خلق حماسه سیاسی‌ مورد تاکید است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از