حالت تاریک
پنج‌شنبه, 09 آذر 1402

تصمیم یه هویی‌مدیریت بحران استان خوزستان

تصمیم یه هویی‌مدیریت بحران استان خوزستان

با وجود صدور هشدار سطح قرمز هواشناسی مبنی بر فعالیت سامانه بارشی و اطلاع رسانی سیمای ملی اما مدیریت بحران استان خوزستان دقایقی قبل از شروع مدارس خبر تعطیلی و غیرحضوری شدن آن‌ها را اعلام کرد.

به گزارش شبکه‌اطلاع رسانی «رهیاب»؛براساس اعلام ستاد مدیریت بحران استانداری خوزستان، با توجه به پیش بینی بارندگی شدید در روز دوشنبه، همه مدارس خوزستان در تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت صبح به صورت غیر حضوری فعالیت می‌کنند.

همه فعالیت‌های آموزشی این مدارس در بستر سامانه شاد انجام خواهد شد.

همچنین همه مهدکودک‌های استان نیز تعطیل است.

براساس اعلام ستاد مدیریت بحران خوزستان ، نحوه فعالیت مدارس استان در نوبت عصر نیز متعاقبا اعلام می شود .

بنا به اعلام مدیر کل هواشناسی خوزستان: طبق هشدار‌های صادر شده  این اداره کل، سامانه قوی بارشی در استان فعال شده که موجب بارش‌های شدید در مناطق مختلفی از استان شده است.

تاخیر در تصمیم گیری و اعلام این خبر موجب شد تا تعداد قابل توجهی از دانش آموزان و معلمان با وجود مشکلات ناشی از بارندگی از جمله آبگرفتگی‌ها خود را به مدرسه برسانند.

این سوال وجود دارد که آیا مدیریت بحران خوزستان از وضعیت آب و هوای استان و اطلاعیه هواشناسی خبر نداشته است و علت تاخیر در تصمیم گیری‌ها چیست؟

در خبر تعطیلی فعالیت حضوری مدارس اعلام شد که هنوز در خصوص تعطیلی و فعالیت بر خط مدارس در نوبت عصر تصمیمی اتخاذ نشده است. امید است که دانش آموزان شیفت عصر در خوزستان هر چه زودتر از بلاتکلیفی خارج و درگیر عواقب و مشکلات تاخیر در تصمیم گیری و اعلام اخبار نشوند‌.

پایان پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از