حالت تاریک
شنبه, 01 اردیبهشت 1403
فولاد خوزستان خبر داد:

تکذیب مهدی رحمتی به‌عنوان سرمربی جدید فولاد

تکذیب مهدی رحمتی به‌عنوان سرمربی جدید فولاد

فولاد خوزستان در اطلاعیه‌ای مبنی بر انتخاب مهدی رحمتی به‌عنوان سرمربی جدید، این خبر مذکور را تکذیب کرد.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی«رهیاب» به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان؛ پیرو شایعات مطرح شده در فضای مجازی، به اطلاع می‌رساند در روزهای گذشته تلاش‌های زیادی برای انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال بزرگسالان فولاد خوزستان انجام شده است.

 باشگاه در این مسیر با گزینه‌های مورد تأیید هواداران مذاکراتی فشرده و طولانی داشت؛ اما با وجود برخی توافقات صورت‌گرفته در نهایت این مذاکرات به عقد قرارداد منجر نشد و نافرجام ماند.

 باتوجه‌به خواسته هواداران عزیز، مبنی بر انتخاب یک سرمربی با رزومه مناسب و درشان باشگاه بزرگ فولاد خوزستان و با علم به اینکه چنین انتخابی در بازه زمانی فعلی امکان‌پذیر نیست، مدیریت باشگاه تصمیم بر ادامه فعالیت با کادر فنی خوزستانی به رهبری احمد آل‌نعمه اتخاذ کرده است.

 باشگاه فولاد خوزستان در شرایط حساس کنونی به سمت هواداران شریف خود دست یاری دراز می‌کند؛ بدیهی است که بازگشت به دوران پرافتخار بدون همدلی و اعتماد متقابل حاصل نخواهد شد.

 لازم به ذکر است روز گذشته برخی خبرگزاری‌های رسمی خبری مبنی بر توافق باشگاه فولاد خوزستان با سید مهدی رحمتی منتشر نموده بودند که با واکنش شدید کارشناسان فوتبال استان و هواداران فولاد مواجه شد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از