حالت تاریک
جمعه, 11 خرداد 1403
مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان مطرح کرد:

جابه‌جایی روزانه بیش‌از ۴هزار مسافر هوایی در نوروز

جابه‌جایی روزانه بیش‌از ۴هزار مسافر هوایی در نوروز

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان گفت: در ایام نوروز، روزانه بین ۴ تا ۵ هزار مسافر در فرودگاه اهواز جابه‌جا می‌شوند.

به گزارش شبکه اطّلاع‌رسانی «رهیاب» به نقل از روابط عمومی فرودگاه اهواز؛ سید‌مهدی رزاز با اشاره به اینکه تغییرهای فیزیکی بزرگی در مجموعه فرودگاه اهواز برنامه‌ریزی و انجام داده شد، اظهار کرد: بهره‌برداری از پایانه ورودی داخلی این فرودگاه یکی از این اقدامات بوده است.

وی افزود داد: کانتینر «از من بپرس» برای پاسخگویی به مسافران از جانب میراث‌فرهنگی در محوطه فرودگاه مستقر شده است، همچنین غرفه صنایع‌دستی برای فروش صنایع‌دستی خوزستان توسط اداره در سالن گذاشته شده تا علاوه بر معرفی صنایع‌دستی خوزستان، در این ایام به نوعی فرودگاه را پررنگ‌تر کنند.

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان با اشاره به پروازهای نوروزی گفت: علاوه بر برنامه پرواز که روزانه توسط شرکت‌های ایران‌ایر، آسمان و … انجام می‌شود. از شرکت آوا برای افزایش پروازها در مسیرهای مشهد و تهران دعوت کرده‌ایم، اکنون به صورت روزانه دو پرواز به مشهد و دو پرواز به تهران توسط شرکت آوا انجام می‌شود، همچنین ای وان برای مسیر مشهد و تهران اضافه شد، سپهران و زاگرس هم برای مسیر مشهد وجود دارد؛ شب عید یک پرواز استانبول انجام شد و اگر ظرفیت مسافر و استقبال برای ادامه باشد، پرواز دایر خواهد بود.

رزاز عنوان کرد: در ایام نوروز، روزانه بین چهار تا پنج هزار مسافر در فرودگاه اهواز جابه‌جا می‌شوند .

وی گفت: تعزیرات حکومتی به طور مرتب در فرودگاه حضور پیدا می‌کنند تا بر قیمت فروش و عرضه کالا و قیمت فروش بلیت هواپیما نظارت دارند که تاکنون مشکلی وجود نداشته است.
انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از