حالت تاریک
جمعه, 25 خرداد 1403

خوزستان مهد کشتی فرنگی کشور است

خوزستان مهد کشتی فرنگی کشور است

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: به خوزستان که مهد ورزش‌های متفاوت از جمله کشتی فرنگی و فوتبال است و برای استان و کشور افتخارآفرینی می‌کنند، افتخار می‌کنیم.

  به گزارش شبکه اطّلاع‌رسانی «رهیاب»؛ سید محسن موسوی‌زاده شامگاه سه‌شنبه در حاشیه اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی کشور که چند روزی در خوزستان در حال برگزاری است، حاضر شده‌ایم، قرار است رقابت‌های آسیایی تیرماه برگزار شود مربیان به دلیل کثرت تعداد فرنگی‌کاران خوزستانی حاضر در کشتی فرنگی، ترجیح دادند که اردو به میزبانی خوزستان برگزار شود.

 وی افزود: ما نیز در کنار مسئولان هیأت کشتی خوزستان خواهیم بود و به آنها کمک خواهیم کرد، به خوزستان که مهد ورزش‌های متفاوت از جمله کشتی فرنگی و فوتبال است و برای استان و کشور افتخارآفرینی می‌کنند، افتخار می‌کنیم.

 نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به‌عنوان نماینده و منتخب مردم که دوستدار ورزش به‌خصوص ورزش کشتی هستند اعلام می‌کنم که با تمام وجود کنار مربیان و ورزشکاران به‌خصوص مربیان صادقی که با تمام وجود و با صداقت استعدادیابی انجام می‌دهند و به استعدادهای ناب خوزستان کمک می‌کنند، هستیم.

 موسوی‌زاده با بیان اینکه ورزش را دوست داریم و نمی‌خواهیم مافیا وارد ورزش شود، عنوان کرد: می‌خواهیم نگاه‌ها به دور از مسائل قومی و جناحی به ورزش باشد و آن استعداد نابی که می‌تواند برای استان و کشور افتخارآفرینی کند، شناسایی شود، رشد داده شود و افتخارآفرینی کند که همه از وجود آنها بهره ببرند.

 وی در خصوص کمک به رشته‌های ورزشی المپیکی به‌خصوص کشتی، گفت: در وهله اول ما باید ارتباط خود را با مربیان، باشگاه‌ها، مجموعه‌های ورزشی و به‌خصوص ورزش و جوانان استان حفظ کنیم تا بررسی کنیم که کجا نیاز به حمایت دارند، کنار آنها بایستیم و به آنها کمک کنیم.

 موسوی‌زاده بیان کرد: علاوه بر دولت که باید کنار ورزش خوزستان باشد و به آن کمک کند، مجموعه‌های قدرتمندی از جمله نفت، نیشکر و دیگر شرکت‌ها را در استان داریم که با مسئولان این شرکت‌ها ارتباط برقرار می‌کنیم و از آنها خواهیم خواست که کنار ورزشکاران و مجموعه‌های ورزشی ما باشند تا عایدی آن به کل استان و حتی کشور برسد.

 انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از