حالت تاریک
شنبه, 01 اردیبهشت 1403
میثاق با شهدا؛

درخت انقلاب اسلامی را باید بارورتر ساخت

درخت انقلاب اسلامی را باید بارورتر ساخت

نوجوان شهید عزت‌الله اگدرنژاد در سن ۱۷ سالگی در منطقه رقابیه شهد شیرین شهادت را نوشید، ولی پیکر پاکش به وطن بازنگشت.

 به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی «رهیاب»؛ دانش‌آموز بسیجی شهید عزت‌الله اگدرنژاد در روز بیست و چهارم اردیبهشت سال ۱۳۴۴ در کوی حزب‌الله شهر نفت‌خیز هفتگل دیده به جهان گشود. آرام، متین و مودب بود و از روشنگری دوستان و تشویق آنها برای حضور در جبهه غافل نبود، به نماز اهمیت می‌داد و در نمازهایش شهادت در راه خدا را درخواست می‌کرد.

پس از گذراندن دوره آموزشی در مسجدسلیمان راهی جبهه شد که ۱۸ بهمن سال ۱۳۶۱ در عملیات والفجر مقدماتی به شهادت رسید، ولی پیکر پاکش در خاک جبهه ماند و به وطن بازنگشت که جزو شهدای جاویدالاثر دفاع مقدس محسوب می‌شود.

نوجوان شهید عزت‌الله اگدرنژاد در سن ۱۷ سالگی در منطقه رقابیه شهد شیرین شهادت را نوشید که به منظور گرامیداشت یاد و خاطره‌اش یادبودی برای آن شهید عزیز در گلزار شهدای هفتگل بنا شده است. شهید عزت‌الله اگدرنژاد در وصیت‌نامه‌اش نوشت: درود بر امام خمینی بت‌شکن زمان، آزادکننده انسان‌ها، او که حرفش را می‌داند، قلبش، قلب شما محرومان و ستمدیدگان و منتظران عدل است.

اکنون که وصیت‌نامه مرا باز کرده‌اید و می‌خوانید، می‌دانم چشمانتان اشک‌بار شده، چون ذاتاً در نهاد هر خانواده‌ای موجود است که وقتی فردی از خانواده‌اش شهید و یا به مرگ عادی و طبیعی از دنیا برود در لحظه اول غمگین می‌شوند و سپس با صبر خداوندی استقامت می‌کنند. با توجه به فتوای امام، من عازم جبهه جنگ حق علیه باطل می‌باشم تا با نثار جان خود در راه اسلام، وطنم و رهبر عالیقدر امام خمینی، درخت انقلاب اسلامی میهنم را بارورتر سازم و ریشه ضدانقلاب را برکنم، باشد که مورد پذیرش درگاه احدیت واقع گردد.

 

 انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از