حالت تاریک
جمعه, 25 خرداد 1403
رئیس صندوق توسعه ملی مطرح کرد:

رئیس صندوق توسعه ملی نامزد انتخابات شد

رئیس صندوق توسعه ملی نامزد انتخابات شد

رئیس صندوق توسعه ملی گفت: با شعار «دولت خردمند، مردم ثروتمند و ایران قدرتمند» وارد رقابت‌های انتخاباتی خواهم شد.

به گزارش شبکه اطّلاع‌رسانی «رهیاب» به نقل از شبکه خبرگزاری راه‌دانا؛ مهدی غضنفری  در گفتگو با تجارت آنلاین از ورود به صحنه انتخابات دوره چهارهم ریاست‌جمهوری خبر داد و اظهار کرد: با توجه به پیشنهاد برخی از فعالان سیاسی، دوستان و همکاران سابق من در حال بررسی شرایط و رصد وضعیت هستم.

وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت در پاسخ به علت این تصمیم و اعلام نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: تغییرات اساسی در شیوه ها و روش‌های حکمرانی به منظور رونق اقتصادی، بهبود رفاه عمومی، ارتقای عزت ملی و پیروزی در رقابت‌های اقتصادی منطقه ای و ملی از مهمترین علت های حضورم به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری است.

وی افزود: با احترام به همه سلیقه‌ها و گرایش‌های سیاسی به عنوان نامزد مستقل در انتخابات شرکت می‌کنم و معتقدم اگر کسی بخواهد در این حوزه وارد شود بی‌شک باید با استفاده از روش‌های و شیوه‌های نوین حکمرانی و بهره‌گیری از ایده‌های مقبول و کارشناسی شده و نظرات متخصصان داخلی و خارجی به منظور سامان‌دهی کارها و حل مشکلات و تراز رساندن ناترازی‌ها فعالیت کند.

رئیس صندوق توسعه ملی با بیان اینکه برای تصمیم گیری قطعی و ثبت نام در انتخابات طی روزهای پیش‌ِرو نیازمند بررسی همه جانبه و رصد شرایط هستم، عنوان کرد: من هم مانند همه مردم ایران در سوگ شهادت رئیس‌جمهور عزیز و محبوب آیت‌الله رئیسی هستم؛ اگر بخواهیم راه ایشان را به پایان برسانیم باید همه وارد صحنه شویم و ایرانی قدرتمند و مردمی ثروتمند و در رفاه بسازیم.

مهدی غضنفری با تاکید بر با ایده حکمرانی متعالی و نگاه توسعه‌ای و تجربه می‌توانیم شرایط بهتری برای اقتصاد کشور رقم بزنیم بیان کرد: با شعار «دولت خردمند، مردم ثروتمند و ایران قدرتمند» وارد رقابت‌های انتخاباتی خواهم شد.

رئیس صندوق توسعه ملی افزود: باید از تکرار مکررات که مشکلات را بیشتر می‌کند اجتناب کرد و با یک نظریه و مدل وارد این مسیر شویم تا آن مدل ما را برای حل مسائل و مشکلات کمک کند. من به‌عنوان کسی که تئوری حکمرانی متعالی را برای اولین بار مطرح کردم فکر می‌کنم باید اصلاحات را در تئوری‌ها انجام دهیم و بدون این کار و تفاوت قائل شدن بین موضوعات ممکن است در مسیر سعی و خطا و مسیر‌های متعدد بیفتیم؛ ممکن است به جای حل مشکلات، چاله‌ها را بیشتر کنیم.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از