حالت تاریک
شنبه, 01 اردیبهشت 1403

استقلال خوزستان و نفت آبادان مقابل رقیبان می‌روند

استقلال خوزستان و نفت آبادان مقابل رقیبان می‌روند

امروز تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و نفت آبادان در هفته هجدهم لیگ برتر رو در روی حریفان خود قرار می‌گیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی «رهیاب»؛ روز پایانی هفته هجدهم لیگ برتر امروز برگزار می‌شود که استقلال خوزستان از ساعت ۱۴:۳۰ در تبریز با تراکتور دیدار می‌کند و نفت آبادان هم از ساعت ۱۵ میهمان پیکان است.

تراکتور- استقلال خوزستان

تیم فوتبال استقلال خوزستان که نیم‌فصل دوم را با خارجی‌های پرسر و صدایش آغاز کرد، با برد هفته گذشته مقابل آلومینیوم به جدال با تراکتور مدعی و پرمهره رسیده است. تقابلی که اگر پورموسوی و تیمش با امتیاز از آن خارج شوند می‌تواند برگ برنده آن ها برای دیدارهای بعدی باشد؛ بازی هایی که هرکدام می توانند برای استقلال جهت حفظ سهمیه در لیگ برتر حکم فینال داشته باشند.

تراکتور هم که هفته قبل بازی را به پرسپولیس واگذار کرد، بر این که بتواند به رده چهارم جدول صعود کند و در جمع مدعیان بماند، چشم به برد بازی مقابل استقلال خوزستان دارد. دیداری که با توجه به انگیزه دو تیم برای صعود در جدول، می تواند دیدنی باشد.

پیکان - صنعت نفت آبادان

آبادانی‌ها که با حضور سهراب بختیاری‌زاده هنوز نتوانسته‌اند به ثبات برسند و در دو بازی متوالی از نیم فصل دوم متحمل شکست شده‌اند، برای بهبود وضعیت خود باید امروز بتوانند از سد پیکان بگذرند. این شرایط در حالی است که پس از بازی هفته قبل نفت و فولاد نیز هواداران آبادانی انتقاد شدیدی به بختیاری‌زاده داشتند؛ موضوعی که فشار موجود بر تیم پایین جدولی را دو چندان کرده است.

پیکان هم که با ۱۳ امتیاز وضعیت خوبی در جدول ندارد و مانند نفت آبادان به دنبال برد این بازی است، مطمئنا در خانه پا پس نمی کشد؛ موضوعی که با توجه به نگاه دو تیم به سه امتیاز بازی برای سر و سامان دادن به وضعیت خود می‌تواند بر جذابیت های بازی اضافه کند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از