حالت تاریک
جمعه, 31 فروردین 1403
رئیس هیات وزنه‌برداری خوزستان خبر داد:

ساخت خانه وزنه‌برداری مجهز در اهواز

ساخت خانه وزنه‌برداری مجهز در اهواز

رییس هیات وزنه‌برداری خوزستان گفت:چنانچه خانه وزنه‌برداری ساخته شود جام بین‌المللی فجر نیز در سال ۱۴۰۳ در خوزستان برگزار خواهد شد.

 به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی «رهیاب»؛به نقل از ورزش و جوانان استان، سید علیرضا قریشی درباره پایان دهمین مسابقه وزنه‌برداری تا الان در خوزستان، اظهارکرد: مسابقات استانی به بهترین شکل در حال برگزاری هستند و تا کنون ۱۰ مسابقه برگزار شده و ۲ مسابقه لیگ نونهالان دختر و لیگ بانوان بزرگسال و وزنه‌برداری باقی‌مانده است که اسفندماه برگزار خواهند شد. هر چه هست نیز حاصل زحمات و تلاش رؤسای هیئت شهرستان‌ها، مربیان، داوران و پیشکسوتان و وزنه‌برداری خوزستان است.

 وی با اشاره به حضور یک تیم عراقی در هفته پایان لیگ وزنه‌برداری هیئت‌های استانی، عنوان کرد: در این دوره از مسابقات تیم وزنه‌برداری میسان عراق با ۸ نفر در مسابقات حضور داشت که از سطح رقابت‌ها راضی بودند، ضمن این که آموزش مربیگری و تمرینات وزنه‌برداری نیز برای تیم عراق توسط بنده تدریس شد که خوشبختانه ابراز رضایت داشتند.

 رئیس هیئت وزنه‌برداری خوزستان، درباره حضور استاندار برای تماشای رقابت‌های وزنه‌برداری استان نیز گفت: استاندار خوزستان به ورزش علاقه زیادی دارد و وقتی از ایشان به طور حضوری خواهش کردم که در مسابقات استانی حضور پیدا کند، پذیرفت و حدود یک ساعت در سالن مسابقات حضور داشت و مسابقات وزنه‌برداری را تماشا کردند. این نشان از ورزشکار بودن و علاقه‌مندی استاندار خوزستان به رشد و پیشرفت ورزش استان است. تمام مدیران و نمایندگان اهواز نیز به وزنه‌برداری و سایر ورزش‌ها علاقه‌مند هستند و هر وقت از این عزیزان دعوت به عمل آورده‌ایم در مسابقات وزنه‌برداری حضور یافتند.
 
 قریشی عنوان کرد: دکتر حمید بنی تمیم نیز از افتخارات ورزش کشور هستند و شبانه‌روز وقت گذاشته است تا مشکلات ورزش خوزستان کاهش یابند و برطرف شوند. همان‌طور که می‌دانید کل مردم خوزستان مخاطب ورزش هستند و بحمدالله تاکنون آقای بنی تمیم عملکرد قابل‌قبولی ارائه داده است.

 وی افزود: خدمت استاندار محترم نیز عنوان کردم چنانچه با همین هدف‌گذاری، مدیرکل و معاونین محترم، کارکنان عزیز اداره کل و رؤسای هیئت‌ها تلاش کنند، در سال آینده ۲۰ درصد در تمام زمینه‌های قهرمانی، همگانی، فرهنگی و عمرانی، ورزش استان خوزستان رشد خواهد داشت.

 وی درباره آخرین اقدامات برای ساخت خانه وزنه‌برداری خوزستان نیز گفت: آقای بنی تمیم موافق ساخت خانه وزنه‌برداری است و نامه‌نگاری‌ها نیز از طریق معاون عمرانی و مدیرکل انجام شده است؛ مطابق طراحی و نقشه ساختمان خانه وزنه‌برداری، به نظرم خانه وزنه‌برداری بی‌نظیری در قاره آسیا و شاید در جهان در اهواز ساخته می‌شود. چنانچه خانه وزنه‌برداری ساخته شود جام بین‌المللی فجر نیز در سال ۱۴۰۳ در خوزستان برگزار خواهد شد.

 رئیس هیئت وزنه‌برداری خوزستان بیان کرد: وزنه‌برداری خوزستان نیاز به خانه وزنه‌برداری مجهز دارد تا بتوانیم مسابقات بین‌المللی را به‌راحتی در اهواز برگزار کنیم. میزبانی‌های کشوری و بین‌المللی در رشد استعدادها و جذب وزنه‌برداران تأثیر فوق‌العاده‌ای دارد.
 

 انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از