حالت تاریک
پنج‌شنبه, 09 آذر 1402
استاندار خوزستان:

عمده‌ترین وظیفه دانش آموزان تحصیل است

عمده‌ترین وظیفه دانش آموزان تحصیل است

استاندار خوزستان گفت: عمده‌ترین وظیفه دانش آموزان تحصیل است اما در کنار آن تهذیب و ورزش دانش آموزان نیز باید مورد توجه باشد.

به گزارش رهیاب،استاندارخوزستان امروز شنبه درآیین نواختن زنگ بازگشایی مدارس با عنوان ایثار و مقاومت در مدرسه راضیه کوی مجاهد اهوازاظهار کرد: مدرسه دارای سه رکن معلم، دانش‌آموز و اولیاست که پایه گذار اساسی علم آموزی، پیشرفت، سعادت و دانشمندشدن هستند.

 

 وی در ادامه همکاری صمیمانه اولیا و مربیان مدارس در پیشرفت علمی و اخلاقی دانش آموزان را بسیار مؤثر دانست و افزود: عمده‌ترین وظیفه دانش آموزان تحصیل است اما در کنار آن تهذیب و ورزش دانش آموزان نیز باید مورد توجه باشد.شهید کاظمی که در رویان سرآمد روزگار شد و کشور را در بسیاری از مسائل پزشکی به عزت رساند و مشکلات بسیاری از خانواده‌ها برطرف کرد؛ دانش آموزی بود که هدف خوبی را برای ادامه مسیرش انتخاب کرد.

 

حسینی محراب، معلمان را بهترین الگو برای دانش آموزان دانست و گفت: همه باید اهداف خوبی برای خود داشته باشند؛ همه معلمان و والدین بهترین الگو برای دانش آموزان هستند که باید از ظرفیت آنها استفاده شود و متقابلاً دانش آموزان با پشتکارشان بهترین الگو برای معلمان و والدین هستند.

 

وی با بیان اینکه تمام تلاشمان را برای پیگیری امور معلمان به کار خواهیم بست، تصریح کرد: امیدواریم که رشد علمی دانش آموزان روز به روز بهتر شود و مدارس سرآمدی در خوزستان داشته باشیم؛ محیط رقابتی امتحانات و تحصیلی در استان به گونه‌ای باشد که خوزستان به هر آنچه که می‌خواهد، برسد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از