حالت تاریک
پنج‌شنبه, 09 آذر 1402
در مراسم دیدار با نماینده ولی فقیه:

قلب‌ها ی رزمندگان به عشق امام (ره) می‌تپید

قلب‌ها ی رزمندگان به عشق امام (ره) می‌تپید

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) گفت: رزمندگان ما در جنگ تحمیلی، چشم‌شان به امام خمینی (ره) بود، ایشان فراتر از همه یأس‌ها و تردیدها، برای همگی آنان سرچشمه امید و ایمان بود.

به گزارش رهیاب، سردارسرتیپ حسن شاهوارپور درمراسم دیدار نیروهای مسلح استان با نماینده ولی فقیه درخوزستان که در دومین روز از هفته دفاع مقدس برگزار شد، گفت: یکی از موفقیت های بزرگ که توانست ما را در برهه بسیار سخت دفاع مقدس یاری نماید، رهبری‌های حضرت امام بود که به عنوان رهبر و مولا، هر آنچه می‌گفتند برای ما حجت و فصل الخطاب بود.

 

وی با بیان اینکه فرماندهان و رزمندگان ما در جنگ تحمیلی، درتمام سال‌هایی که با دشمن متجاوز درگیر بودیم چشم‌شان به امام خمینی (ره) بود، ایشان فراتر از همه یأس‌ها و تردیدها، برای همگی آنان سرچشمه امید و ایمان بود، افزود: هر وقت نیروهای مسلح در جبهه ها کم می آوردند و خسته می‌شدند، پیام های امام روحیه رزمندگان را مضاعف می‌کرد و توان ما را برای ادامه راه که دشمن را شکست بدهیم، چند برابر می‌کرد.

 

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) بیان کرد: پیام هایی که امام درپشتیبانی از جبهه صادر می‌کردند تا مردم آن را گرم کنند و در عقبه یاری برسانند، همگی به تدبیر امام بود که توانست این بحران عظیم را که اولین چالش امنیت ملی بود، مدیریت نمایند.

 

سردار شاهوار پورهمچنین اضافه کرد: امام به پشتیبانی خداوند متعال، با تدبیر و برنامه ریزی، آشفتگی نیروهای مسلح و ناامیدی و نگرانی مردم را مدیریت کرد و این چشمه جاری در بدنه جبهه با حضور روحانیون جریان یافت و آنها در روحیه بخشی لشکر و تیپ‌ها بسیار موثر بودند.

 

وی در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار کرد: بعد معنوی جنگ اگر کمتر از بعد مادی جنگ نبود، بیشتر بود و آنچه ما را موفق کرد، کارکرد رزمندگان اسلام بود و همواره ما نیازمند این هستیم که به بعد معنوی کارکردی توجه کنیم و اگر این بعد ضعیف گردد هر چه سلاح‌هایمان و امکانات مان هم بیشتر باشد، پاسخگوی این حجم از توطئه‌های دشمنان نیست.

 

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) ادامه افزود: امکانات و دسترسی های دشمنان بسیار پیشرفته‌تر از ما است اما ما به همان حداقل ها که دسترسی پیدا می‌کنیم به دلیل بُعد معنوی کار و استفاده بهینه از تجهیزاتی که در اختیار داریم، دشمن از آن وحشت دارد و نگران است که از همین رو باید روی بُعد معنوی نیروهای مسلح تمرکز نماییم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از