حالت تاریک
یکشنبه, 13 اسفند 1402
در حاشیه لیگ‌برتر کبدی مطرح شد؛

لیگ‌ برتر مسابقات آسیایی و جهانی کبدی

لیگ‌ برتر مسابقات آسیایی و جهانی کبدی

سرپرست فدراسیون کبدی گفت: باشگاه مناطق نفت خیز جنوب می‌تواند مسابقات آسیایی و جهانی کبدی را میزبانی کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی«رهیاب»؛ صفرمحمد ساریخانی در حاشیه هفته سوم لیگ‌برتر کبدی کشور در اهواز اظهارکرد: مسابقات با ۵ تیم در حال پیگیری است و لیگ‌برتر نیز بیستم اسفندماه با شناخت تیم‌های برتر به پایان می‌رسد و قهرمان این دوره به مسابقات باشگاه‌های آسیا اعزام خواهد شد.

وی افزود: سیاست فدراسیون، پویاکردن بیشتر لیگ‌ برتر است و در همین لیگ نیز از یکی دو بازیکن پاکستانی استفاده شده است. ضمن این که از داوران پاکستانی هم برای قضاوت در لیگ ایران دعوت کرده‌ایم.

سرپرست دبیری فدراسیون کبدی با بیان این که خوزستان سوابق بسیار خوبی در کبدی دارد، گفت: این امید را داریم که با همبستگی خوب مانند سابق بتوانند یک تیم خوب را راهی رقابت های کشوری کنند. باشگاه مناطق نفت خیز جنوب امکانات و تجهیزات بسیار خوبی دارد و می‌تواند مسابقات آسیایی و جهانی را میزبانی کند.

وی عنوان کرد: به همت رییس فدراسیون نیز جهت همسان سازی قوانین داوری، یک دوره داوری بین المللی از ۲۴ تا ۲۶ اسفندماه در تهران برگزار خواهد شد که داوران بین المللی ایران و کشورهای آسیایی در این دوره حضور خواهند داشت تا با آمادگی کامل در مسابقات آسیایی و جهانی به قضاوت بپردازند.

ساریخانی در پایان گفت: ان شاءالله مانند سابق در مسابقات آسیایی و جهانی بتوانیم رنگ مدال‌مان را حفظ کنیم.

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از