حالت تاریک
یکشنبه, 13 اسفند 1402

محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز

محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان اهواز گفت: محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهر اهواز اعلام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی «رهیاب»؛ سرهنگ سعید حسنوند گفت: در راستای برقراری نظم و امنیت و جلوگیری از به ‎وجود آمدن هرگونه مشکلات ترافیکی و راهبندان در جهت تسهیل برای تردد شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن محدودیت‌های ترافیکی در شهرستان اهواز اعمال خواهد شد.

 وی افزود: این محدویت‌ها شامل میدان ساعت به سمت میدان مولوی، کلیه معابر منتهی به میدان مولوی و پل چهارم، خیابان آزادگان جنوبی از میدان شهدا به سمت سه‌راه آزادگان، کلیه معابر منتهی به خیابان‌های سلمان غربی و شرقی، خیابان شریعتی شمالی از تقاطع امام به سمت تقاطع سلمان فارسی، خیابان شریعتی جنوبی از نبش خ کافی به سمت تقاطع سلمان فارسی است.

 رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان اهواز بیان کرد: رانندگان می‌توانند از مسیرهای جایگزین شامل بلوار شهید مدنی مسیر شمال به جنوب و بالعکس، خیابان زند مسیر شرق به غرب و غرب به شرق، بلوار آیت الله بهبهانی مسیر شمال  و بالعکس، خیابان  طالقانی مسیر شرق به غرب و خیابان  رستگاری مسیر شرق و بالعکس استفاده نمایند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان اهواز افزود: از ساکنانی که در محدوده طرح ترافیکی راهیپمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهر اهواز هستند درخواست می‌شود از پارک خودرو‌های خود از ساعت ۲۳۰۰ فردا شنبه ۲۱ بهمن ماه در این مسیر‌ها خودداری نمایند.

 انتهای خبر/

 

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از