حالت تاریک
جمعه, 31 فروردین 1403

مسیر راهپیمایی روز قدس در اهواز اعلام شد

مسیر راهپیمایی روز قدس در اهواز اعلام شد

معاون سیاسی فرمانداری اهواز گفت: هم‌زمان با آخرین جمعه ماه رمضان، راهپیمایی روز جهانی قدس همگام با سراسر کشور در کلان‌شهر اهواز برگزار می‌شود.

 به گزارش شبکه اطّلاع‌رسانی«رهیاب» به نقل از روابط عمومی فرمانداری؛ محمد رضوانی اظهار کرد: هم‌زمان با آخرین جمعه ماه رمضان، راهپیمایی روز جهانی قدس همگام با سراسر کشور در کلان‌شهر اهواز برگزار می‌شود.

 وی افزود: راهپیمایی روز قدس با حضور اقشار مختلف مردم روز جمعه ۱۷ فروردین سال ۱۴۰۳ از ساعت ۱۰:۳۰ صبح آغاز می‌شود و مردم اهواز با حضور در این همایش بزرگ بار دیگر با آرمان‌های قدس تجدید پیمان می‌کنند.

معاون سیاسی فرمانداری اهواز اضافه کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس در اهواز، از خیابان امام خمینی (ره) غربی، مقابل مسجد آیت‌الله جزایری آغاز می‌شود و تا مصلای مهدیه واقع در اتوبان آیت‌الله بهبهانی ادامه خواهد داشت.

وی به برخی از برنامه‌های جانبی راهپیمایی روز جهانی قدس در اهواز اشاره کرد و گفت: برنامه‌های گوناگونی برای طول مسیر راهپیمایی در نظر گرفته شده که توزیع اقلام فرهنگی یکی از آنها است.

رضوانی عنوان کرد: همچنین برنامه‌های متنوعی برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده که در طول مسیر راهپیمایی روز قدس در اهواز برای این عزیزان اجرا می‌شود.

 انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از