حالت تاریک
جمعه, 11 خرداد 1403
با شهدا؛

نماز را به جماعت بخوانید

نماز را به جماعت بخوانید

شهید مهدی میرولی در وصیت‌نامه خود می‌نویسد: به نماز اهمیت بدهید مخصوصاً نماز جماعت که خیلی سفارش شده است. دنیا جای ماندن نیست و برای آخرت خود سعی و کوشش کنید.

به گزارش شبکه اطّلاع‌رسانی «رهیاب»؛ شهید مهدی میرولی در دوازدهم شهريور ۱۳۴۸، در شهرستان شوش به دنيا آمد. پدرش عوض، در اداره ارشاد اسلامی كار می‌کرد و مادرش نازطلا نام داشت. تا دوم راهنمايی درس خواند. از سوی بسيج در جبهه حضور يافت. هفتم اسفندماه ۱۳۶۵، در شلمچه بر اثر اصابت تركش به سر و دست‌ها، شهيد شد. 

متن وصیت‌نامه شهید مهدی میرولی بنوتی:

با درود و سلام بیکران خدمت امام زمان (عج) و رهبر کبیر انقلاب و خانواده شهدا و مفقودين. خدمت پدر و مادر عزیز و بزرگوارم سلام عرض می‌کنم و از خداوند برای شما صبر و استقامت مسئلت دارم.

امام را تنها نگذارید

به همگی عرض می‌کنم که اسلام عزیز را یاری کنید و امام بزرگوارمان را هرگز تنها نگذارید و به مسائل دینی خود اهمیت دهید و از گناه دوری جویید که خداوند نیکوکاران را دوست دارد و از گناهکاران متنفر است.

نماز را به جماعت بخوانید

به نماز اهمیت بدهید مخصوصاً نماز جماعت که خیلی سفارش شده است. دنیا جای ماندن نیست که الدُّنْیا دَارُ عَجازِ و برای آخرت خود سعی و کوشش کنید.

من راه شهدا را انتخاب کردم

پدر و مادر عزیزم شما برای من زحمت بسیار کشیده‌اید ولی من برای شما فرزند شایسته‌ای نبودم. مرا ببخشید و برای من دعا کنید و خداوند به شما در دنیا و آخرت جزای نیکو عنایت فرماید راهی را که انتخاب کرده‌ام، ادامه راه شهیدان است که خداوند از ما قبول فرماید.

به والدین خود احترام بگذارید

مادر جان! هر چند من فرزند دوم شما هستم که مورد لطف خداوند واقع می‌شوم، شما در راه خداوند صبر کنید و برای دیگر مادران نمونه باشید که خداوند شما را صبر عنایت فرماید. به برادران و خواهران سفارش می‌کنم که به پدر و مادرم احترام بگذارند و قدر آن‌ها را بدانید از همه شما التماس دعا دارم.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از