حالت تاریک
یکشنبه, 13 اسفند 1402

نیروهای مسلح و دفاع از کیان انقلاب اسلامی

نیروهای مسلح و دفاع از کیان انقلاب اسلامی

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: در جنگ تحمیلی مجموعه نیرو‌های مسلح همه در کنار هم بودند و با اتحاد در برابر دشمن در هشت سال دفاع مقدس ایستادگی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی «رهیاب»؛ حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی‌فرد در دیدار با فرماندهان نیرو‌های مسلح با تبریک دهه مبارک فجر و عید مبعث و اعیاد شعبانیه اظهار کرد: سفره ماه رجب در حال جمع شدن است و در آستانه ورود به ماه شعبان هستیم و باید نهایت استفاده از این ماه پرفیض را ببریم. 

وی با اشاره به فرمان امام راحل در سال ۵۷ مبنی بر فرار افسران و کادر نیرو‌های مسلح، افزود: در جنگ تحمیلی مجموعه نیرو‌های مسلح همه در کنار هم بودند و با اتحاد در برابر دشمن در هشت سال دفاع مقدس ایستادگی کردند.  

نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به ارتش کشور‌های جنایتکار و مستکبر، گفت: ارتش اسرائیل پلید و آمریکای روسیاه چهار ماه است در برابر زنان و کودکان غزه می‌جنگد. آیا وجدان‌های آنها بیدار است؟

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد با تأکید براینکه عزت ایران اسلامی را انقلاب اسلامی به ارمغان آورد، بیان کرد: اینکه رهبرمعظم انقلاب می‌فرمایند به قله نزدیک هستیم، تردید نکنید در نزدیکی قله قرار داریم و نتیجه آن را خواهیم دید.

وی با اشاره راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات پیش‌رو، اظهارداشت: مردم همچنان در صحنه‌های مختلف بویژه این دو مناسبت حضور پرشوری خواهند داشت و بار دیگر حماسه دیگری را خلق خواهند کرد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان بیان اینکه مردم در کنار انقلاب اسلامی هستند، ادامه داد:  مردم اگر گله‌ای داشته باشند حساب برخی از مسئولان را با انقلاب جدا می‌کنند و همچنان در صحنه‌ها حاضر می‌شوند.

این دیدار صمیمی  با هدف تجدید میثاق  با آرمان‌های امام راحل و  شهدای گرانقدر و با حضور فرماندهان و نیرو‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی برگزار شد.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از