حالت تاریک
جمعه, 25 خرداد 1403
گلایه بانوی مدال آور خوزستانی؛

ورزشکار برای مسئولان خوزستان بی‌ارزش است

ورزشکار برای مسئولان خوزستان بی‌ارزش است

بانوی مدال آور در بازی‌های دو و میدانی پاراآسیایی هانگژو می گوید از مسئولان استان خوزستان، بسیار گله دارد.

الهام صالحی درباره سطح بازی‌های دو و میدانی پاراآسیایی هانگژو درجمع خبرنگاران، اظهارکرد: سطح مسابقات بالا بود چرا که رقبای من همان رقبای مسابقات جهانی بودند. با توجه به اینکه با حریف ازبکستانی کری‌خوانی داشتم، خیلی خوشحالم که توانستم در پرتاب وزنه او را پشت سر بگذارم و قهرمان شوم. همچنین خوشحالم که در پرتاب نیزه هم به مدال برنز رسیدم. 

 

 وی افزود: فکر نمی‌کردم که در این دوره از رقابت‌ها بتوانم به مدال طلای پرتاب وزنه برسم. من خیلی بیش از حد تلاش کرده بودم و رکوردم به صورتی بود که پیش‌بینی کسب مدال را داشتم .

 

 صالحی در پاسخ به این سؤال که انتظار شما از مسئولان چیست؟ گفت: از مسئولان خیلی انتظار دارم اما نکته مهم این است که اصلاً توجه نمی‌کنند. حدود چهار ماه پیش در مسابقات جهانی پاریس شرکت کردم و در پرتاب نیزه نایب قهرمان شدم اما مسئولان نه به استقبال من آمدند و نه حمایت و توجه داشتند. یعنی کاملا همه چیز برای آن‌ها بی‌اهمیت بود. از همه مسئولان استان خوزستان بسیار گلایه دارم. 

 

وی بیان کرد: من طی شش ماه آینده باید تلاشم را خیلی بیشتر کنم زیرا مسابقات جهانی ژاپن و بعد از آن پاراالمپیک را در پیش دارم. البته تلاش من صد درصد است و از خودم کاملا مطمئن هستم اما انگیزه می‌ماند که باید مسئولان کمی توجه کنند تا من ورزشکار انگیزه بیشتری داشته باشم و بهتر بتوانم تلاش کنم.

 

صالحی در واکنش به این سؤال که آیا امکانات تمرینی شما مناسب و استاندارد است؟ عنوان کرد: امکانات من خیلی ناچیز و محدود هستند ولی انگیزه و علاقه‌ام است که باعث می‌شود ادامه دهم، وگرنه به نظر من برخی مسئولان، ورزش را بی‌ارزش می‌دانند. من اصلا با تجهیزات استاندارد تمرین نمی‌کنم و اگر در مکانی که من تمرین می‌کنم حضور پیدا کنید و وسایل بدنسازی و تمرینی‌ام را ببینید خودتان تعجب می‌کنید که من چطور با این وسایل توانسته‌ام مدال طلای پاراآسیایی را کسب کنم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از