حالت تاریک
شنبه, 01 اردیبهشت 1403

۷۵ گروه جهادی به مناطق آب‌گرفته اعزام شدند

۷۵ گروه جهادی به مناطق آب‌گرفته اعزام شدند

مسئول بسیج سازندگی سپاه ولی عصر (عج) خوزستان گفت:در حال حاضربیش از ۷۵ گروه جهادی در دو سوی رودخانه کارون به صورت  شبانه‌روزی در حال خدمت‌رسانی به مردم می‌باشند، تا پایان آب‌گرفتگی نیز کنار مردم می‌مانند.

سید اسلام موسوی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع‌رسانی «رهیاب» پیرامون اقدامات جهادگران در اهواز اظهار کرد: همزمان با فعالیت سامانه بارشی در سطح استان خوزستان گروه‌های جهادی به مناطق درگیر آب‌گرفتگی‌های شدید اعزام شدند و بخش زیادی از معابر از آب‌گرفتگی تخلیه شد.

 وی افزود: جهادگران کلان‌شهر اهواز در مناطق سپیدار، ملاشیه، کوی عین دو، کوی رمضان، کوی علوی، کوی سادات، شهرک رزمندگان کیان‌شهر گلدشت و کوی مندلی و... که بیشترین مشکلات ناشی از آب‌گرفتگی‌ها را تاکنون داشته‌اند، حضور یافتند و با ورد به‌موقع نیروهای جهادی در سریع‌ترین زمان ممکن تخلیه آب از معابر و خیابان‌ها صورت گرفت.

مسئول بسیج سازندگی سپاه خوزستان گفت: برای تخلیه و پاک‌سازی معابر از تجهیزاتی چون پمپ‌های مکنده، تانکرهای مکنده سیار، پمپ کف کش و.... برای سرعت بخشی به تخلیه آب از خیابان‌ها و معابر استفاده شده است تا خانه‌ها دچار آب‌گرفتگی بیشتر از این متضرر نشوند.

موسوی با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای دفع فاضلاب و آب‌های سطحی انجام می‌دهیم تا به شهروندان آسیبی وارد نشود، گفت: همه تلاش مجموعه دستگاه‌های خدمات‌رسان، بسیج امکانات و تأمین تجهیزات مربوط به دفع آب‌های سطحی و رفع آب‌گرفتگی‌ها است. 

مسئول بسیج سازندگی سپاه خوزستان عنوان کرد: در بارندگی دو روز اخیر در اهواز ۵۰ گروه جهادی بسیج سازندگی در غرب اهواز و بیش از ۲۵ گروه جهادی در شرق اهواز با همراهی گروه‌های مردمی اقدام به خدمات‌دهی به مردم در مناطق درگیر آب‌گرفتگی می‌کنند و همچنان در نقاط آسیب‌پذیر پمپ‌ها مستقر هستند.

وی بیان کرد: در حال حاضربیش از ۷۵ گروه جهادی در دو سوی رودخانه کارون به صورت  شبانه‌روزی در حال خدمت‌رسانی به مردم می‌باشند، تا پایان آب‌گرفتگی نیز کنار مردم می‌مانند.

انتهای خبر/ 
 

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از