حالت تاریک
جمعه, 25 خرداد 1403
درآیین رژه نیروهای مسلح:

امروز ابرقدرت ها نگران اقتدار ایران هستند

امروز ابرقدرت ها نگران اقتدار ایران هستند

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: امروز ایران اسلامی با وجود تمامی دسیسه‌ها و فتنه‌هایی که دشمنان اعمال می‌کنند، با عزت و اقتدار ایستاده است.

به گزارش رهیاب،حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد درآیین رژه نیروهای مسلح به مناسبت ۳۱ شهریور وآغاز هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس ما برای حفظ تمامیت ارضی کشور و دفاع از وطن، هویت ملی ایرانیان ایستادگی کردیم ویک وجب از میهن اسلامیمان جدا نشد.

وی با بیان اینکه در دوران گذشته به راحتی طی قرارداد های ننگین، بخش‌هایی از کشور را به دشمنان می‌دادند، افزود: در زمان گذشته شهر تهران محل خودنمایی افسران کشورهای دیگر بود و به ایران به چشم حقارت نگاه می‌کردند، اما امروز با اقتداربه ایران نگاه می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان، ایستادگی و دفاع از وطن را هویت ملت ایران دانست و بیان کرد: ما در هشت سال دفاع مقدس موفق شدیم تا ابرقدرت‌های غرب و شرق را شکست دهیم و طی این ۴۴ سال نیز جبهه استکبار را پشت سر گذاشته‌ایم و از تمام فتنه های ایجاد شده توسط آن‌ها سربلند بیرون آمده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه دشمنان در زمان قبل از انقلاب به مردم تلقین کرده بودند که حتی توان ساخت یک سوزن را ندارند و با غرب زدگی می‌خواستند عزت و غیرت دینی را از آن‌ها بگیرند، افزود: اما در آن شرایط خاص با حرکت امام راحل، کشور به عزت و اقتدار خود رسید.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد گفت: امنیت امروز مرهون رشادت‌های شهدای گرانقدر ما می‌باشد، شهدای ما مقدس هستند و اگر شرایط امروز را با شرایط زمان جنگ تحمیلی مقایسه کنیم متوجه حماسه آفرینی شهدا و رزمندگان اسلام خواهیم شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از