حالت تاریک
جمعه, 31 فروردین 1403
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان مطرح کرد:

تحقق شعارسال با ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌ها

تحقق شعارسال با ظرفیت  شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌ها

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: برای اجرای شعار سال جدید باید از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌های استان استفاده کرد.

 به گزارش شبکه اطّلاع‌رسانی«رهیاب»؛ محمد راضی جلالی امروز نهم فروردین‌ماه در نشست تحقق شعار سال در استانداری خوزستان اظهار کرد: رهبر فرزانه با نگاه هوشمندانه شعار امسال را نیز همچون چند سال اخیر با محوریت اقتصاد و تولید نام‌گذاری کردند.

وی با اشاره به اینکه در شعار امسال مشارکت مردم در جهش تولید بسیار مورد اهمیت است ادامه داد: از جمله اولویت‌های تحقق شعار امسال مأموریت‌گرایی جهادی و تلاش هوشمندانه است و همه دستگاه‌ها باید برای خود اولویتی را در این مسیر تعیین کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان با تأکید بر اینکه باید از ظرفیت نخبه‌ها در این مسیر استفاده کرد افزود: تحقق این شعار یک تکلیف است و متأسفانه یکی از مشکلات عمده در مسیر سرمایه‌گذاری استان ناهماهنگی بین دستگاه‌های مختلف است، باید این ناهماهنگی‌ها به حداقل برسد تا برای تحقق شعار سال گام‌های مؤثری برداشته شود.

 وی اولویت بعدی را رفع موانع توسعه اقتصادی استان نام برد و گفت: در مواردی اعتماد مردم برای سرمایه‌گذاری از بین رفته که باید این اعتماد با تلاش مدیران دستگاه‌ها برگردانده شود.

راضی جلالی مشکل بعدی در مسیر سرمایه‌گذاری را لزوم دریافت ۳۲ استعلام دانست و گفت: طبق دستور معاون اول رئیس‌جمهور استعلامات برای سرمایه‌گذاری باید در مدت ۱۵ روز ارائه شود.

محمد راضی جلالی ادامه داد: برای استفاده از روش‌های هوشمند به‌منظور اجرای شعار سال باید از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌های استان استفاده کرد.

وی تأکید کرد: هر دستگاه باید سه برنامه اولویت‌دار و مؤثر برای تحقق شعار امسال اعلام‌کند تا با جمع‌بندی این برنامه‌ها نقشه راه خوزستان دراین‌خصوص تهیه شود.

 انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از