حالت تاریک
یکشنبه, 13 اسفند 1402

بخش‌خصوصی در فعالیت‌ اقتصادی دولت نقش پررنگی دارد

بخش‌خصوصی در فعالیت‌ اقتصادی دولت نقش پررنگی دارد

رییس دیوان محاسبات کشور گفت: واگذاری فعالیت‌های اقتصادی دولت به بخش خصوصی باعث ایجاد مدیریت بهتر و کارایی بالاتر خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی «رهیاب»؛ سید احمد‌رضا دستغیب در سفر به خوزستان و بازدید از کارخانه نوین‌چوب در اهواز، اظهار کرد: در راستای تولید و جهش‌تولید که همواره مورد نظر رهبر معظم انقلاب است؛ اقدامات ارزشمندی در کشور انجام شده که از جمله آن می‌توان به مجموعه نوین چوب در استان خوزستان اشاره کرد.

وی با تاکید بر اینکه خروجی کار اقتصادی در این مجموعه باعث ایجاد زنجیره ارزش افزوده ارزشمندی شده است، افزود: تمامی اقداماتی که از ابتدا تا انتها روی محصول صورت می‌گیرد ارزش افزوده محصولات تولیدی این کارخانه را بالا برده و بی‌شک فرصت‌های شغلی پایداری ایجاد کرده است.

رییس دیوان محاسبات کشور ادامه داد: برای تمامی کارکنان و مدیران این مجموعه آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم که این مجموعه بتواند باعث تکمیل ارزش افزوده در بخش‌های دیگر صنعت چوب کشور شود.

دستغیب ادامه داد: دولت باید بستر‌های لازم را برای واگذاری برخی از امور به بخش خصوصی فراهم کند.

وی همچنین به بازدید از بخش‌های نهال‌کاری و درخت‌کاری کارخانه نوین چوب اشاره کرد و گفت: در بازدید از نهالستان و بخش‌های مربوط به منابع‌طبیعی این کارخانه، مشکلاتی وجود داشت که برای رفع آن‌ها در دیوان محاسبات پیگیری‌های لازم انجام خواهد شد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از